flash prague 2

Poslední březnový den, tedy 31. 3. 2017, proběhne v pražské TipSport aréně Prague FLASH Festival, jehož organizátoři stojí i za prvním Smash The House festivalem v Evropě. Po této úspěšné edici se rozhodli pro fanoušky elektronické taneční hudby uspořádat další akci, na kterou přivezou opět jen ty nejlepší (nejen) zahraniční jména.

Nedávno jsme vás na našem serveru informovali o změnách v line-upu, které nastaly po zrušených Vini Vici, jenž z osobních důvodů nemohou na Prague FLASH Festivalu vystoupit. Organizátoři tohoto eventu vydali okamžitě na facebookových stránkách oficiální prohlášení, které si můžete přečíst zde.

Dvojici Vini Vici tedy nahradí do celkového line-upu nizozemský DJ a producent Kill The Buzz. Ten se se svým trackem „Party Hard„, vydaném na Hardwellově labelu v roce 2012, dostal do popředí elektronické taneční hudby, kde je nyní podporován největšími jmény, jako jsou Quintino, David Guetta, Benny Benassi, Sander van Doorn, Swanky Tunes nebo Dannic. Jeho skladby v big room, electro a progressive houseu dominují setům největších DJs po celém světě a ani na Prague FLASH Festivalu nebudete o jeho drive ochuzeni.

Ze zahraničních umělců se za mixážní pult postaví Headhunterz, MIGHTYFOOLS, Marnik a Morgan. Z české scény se pak můžete těšit na úplné špičky v podobě Maneneho, Richarda Reynoldse a rezidentního Chrise Ninea a MC Lukea S.

Oficiální facebook : https://www.facebook.com/pragueflashfestival/?fref=ts