prigl 2016

Prigl Festival 2016 se uskuteční 16.7.2016 v krásné lokalitě brněnské přehrady v Autocampu Obora. Letošní ročník se bude odehrávat na dvou stageích – Main Stage a EDM & House stage. K celému festivalu bude směřovat kyvadlová doprava, kdy se parníkem dostanete z přístaviště až k samotnému místu konání.

4.ročník tohoto největšího jihomoravského festivalu přinese 2 velké stage, na kterých vystoupí výrazné osobnosti zahraniční scény a to nejlepší z tuzemské DJ scény. Hlavní část celého festivalu se bude odehrávat ve stylech techno a techhouse.

Na Main stage vystoupí 4 zahraniční jména, na která se můžete těšit již od odpoledních hodin, kdy vystoupí výborný mexický DJ a producent Betoko. V průběhu noci se na Main stage postupně vystřídají Marco Bailey (Belgie), Kaiserdisco (Německo) a Dandi & Ugo (Itálie). Českou scénu budou reprezentovat například Lucca, K.Sandra, Orbith, Thin & Thick, Danny Bright, Subgate, Tibiza a spousta dalších.

prigl 1

Druhá stage se ponese ve stylu EDM & House. Tento rok se druhé pódium nebude nacházet ve stanu jako v minulém roce, ale bude to pódium pod širým nebem ve stylu hlavní stage PRIGLu 2014. Headlinery této stage budou vynikající holandští producenti a DJs Mark Sixma a Justin Prime. I tato stage nabídne to nejlepší, co tuzemská scéna nabízí. Za DJ pultem se postupně objeví Richard Reynolds, Matamar, Michael C, Bon Finix, nebo třeba Mekki Martin.

prigl 2

Letošní specialitou bude PRIGL Parník, který bude kyvadlově vozit návštěvníky z přístaviště až k samotnému místu konání, kde bude specielně pro festival postaven přístav. Letos se bude jednat o 4 parníky, které budou mít svou vlastní stage a představí se na nich Tokátko, Saddan & Darren, Leo Lycra a Van Vega, takže jízda na festival vás určitě příjemně nejen hudebně naladí jěště před samotnou akcí.

  • odjezdy ve 13:00, 15:00, 17:00 a v 19:00
  • PRIGL Parník DJs + bohatě zásobený bar
  • kapacita lodi 200 osob

 

prigl 3

Jak jsme slíbili v minulém roce, tento rok Vám přivezeme atmosféru PRIGLu i do vašich měst  pomocí PRIGL Club Tour a máme pro Vás hned 15 termínů po celé ČR! Těšte se na naše Techno i EDM rezidenty, PRIGL dekorace a tu pravou námořnickou atmosféru! Na každé Club Tour budete také mít možnost si koupit vstupenky za extra výhodné ceny nebo je vyhrát v soutěži!

Festival otevře své brány 16.7.2016 již ve 12:00. Vstupenky si můžete zakoupit přes SMS Ticket, Ticketpro a nebo navštívit brněnský Indies Shop.

  • Vstupenky rozlišujeme na Základní, VIP, Golden VIP Big Box a Golden VIP Small Box.
  • Kompletní přehled informací naleznete na našem Facebook profilu a události.

Věříme, že letošní ročník překoná nejen svou atmosférou ten loňský!

prigl plakat

Main stage:

Marco Bailey (BE), Kaiserdisco (DE), Dandi & Ugo (IT), Betoko (MX) Lucca, K.Sandra, Orbith, Thin & Thick, Danny Bright, Subgate vs. Tibiza, Deep Deer, Hydrophonic, Phil Albedo, Deivis, Bastien

EDM & House stage

Mark Sixma (NL), Justin Prime (NL), Richard Reynolds, Matamar, Michael C, Bon Finix, Mekki Martin, Ivo HIlszek, Lahvisz & Cerevator, Namaas, Michal Pešina, Beros, Hardcastl3 & The Other One, Tommy Rich, Beat Splitterz

PRIGL Parník

Tokátko, Saddan & Darren, Leo Lycra, Van Vega

Předprodeje: 

→ SMS Ticket (platba kartou) – http://bit.ly/1OdKkC2

→ INDIES Shop, Poštovská 2, Brno

→ TicketPro (800 míst po ČR a SK) – http://bit.ly/1sjAMiU