Jste DJ a nemáte doma setup na hraní, nebo si přejete hrát v nejlepším klubu na světě? Tak pro vás máme řešení.

Tribe XR platforma s virtuální realitou pro DJing spojená s Beatportem a integrací Beatport LINK toto umožňuje. Tento krok v konečném důsledku umožňuje uživatelům Tribe XR využívat streamovací službu – ano, to znamená jakoukoli skladbu z masivního katalogu elektronické hudby Beatport – v rámci zážitku VR.

V podstatě kdokoli s VR soupravou může být DJ ve virtuální realitě s Beatport knihovnou na dosah ruky. Předplatitelé LINKu a Tribe mohou vytvářet seznamy skladeb na webových stránkách Beatport a poté k nim okamžitě přistupovat v rámci Tribe – bezproblémovým pohybem mezi oběma službami.

Aplikace Tribe XR umožňuje uživatelům přístup k DJ vybavení v hodnotě tisíců dolarů a naučí se jej virtuálně používat. Tyto dovednosti, vysvětluje Tribe, jsou přenositelné na zařízení IRL i mimo svět VR. Platforma také plánuje přidat další virtuální zařízení, které mohou uživatelé používat s Beatport LINK.

Chcete-li využít Beatport LINK na Tribe XR, musíte si stáhnout Tribe XR – k dispozici za 29,99 $ na Oculus Quest, Rift a Steam VR – a také se zaregistrovat na LINK. Předplatné Beatport LINK jsou k dispozici v řadě úrovní, včetně:

  • LINK – 14,99 $ / měsíc za 128 kb / s AAC streamování a přehrávání celé stopy
  • LINK PRO – 29,99 $ / měsíc za streamování AAC 256 kb / s, přehrávání celé stopy a 50 skladeb offline
  • LINK PRO + – 44,99 USD / měsíc za streamování AAC 256 kb / s, přehrávání celé stopy a 100 skladeb offline