The Magician (Potion / BE)
support: Manio, Tokátko

2nd stage: Zu & Chicco
16. 2. 2018, 22:00
Roxy, www.roxy.cz
Předprodej na www.goout.cz

Jeho zázemí je zahaleno tajemstvím, jeho schopnosti jsou nadpřirozené, o jeho pověsti se šeptá mezi lidmi. Talentovaný Dj a producent Stephen Fasano aka The Magician je bývalým členem populárního balearic disco dua Airplane. Let tohoto projektu ovšem v roce 2010 opustil, aby započal vlastní magickou jízdu. Po několika zdařilých releasech na francouzském labelu Kitsuné se jeho kouzelná hůlka v roce 2011 dotkla songu I Follow The Rivers švédské zpěvačky Lykke Li a proměnila jej v hitový remix, který získal 60 miliónů shlédnutí na Youtube. V roce 2014 pak vykouzlil podobně úspěšný remix hitu Rather Be od Clean Bandit.

Lykke Li – I Follow Rivers
http://www.youtube.com/watch?v=oS6wfWu0JvA

The Magician – SHY
https://www.youtube.com/watch?v=Wo3b2YUy8bQ

Poté, co The Magician podepsal smlouvu se značkou Parlophone / Warner records, jej vynesl do výšin v roce 2014 další hit s názvem Sunlight s vokály Ollyho Alexandra z Years & Years. Skladba je dodnes oblíbenou letní hymnou a přinesl mu celou armádu nových fanoušků po celém světě. Od té doby létá po světě se svou značkou Potion, což je jak jeho label, tak i úspěšný koncept live eventů.

The Magician – Sunlight
https://www.youtube.com/watch?v=TFXlWfzW9Uo

Značný úspěch zaznamenaly i singly Shy a Slow Motion, oba tepající v moderním future house rytmu. Za zmínku rozhodně stojí i populární Magic Tape Dj mixy, ve kterých přináší exkluzivní tracky spřátelených producentů.

Na své magické cestě si již získal statisíce následovníků a příznivců z řad disco, pop i houseu. A není se čemu divit, protože kam The Magician zavítá, tam lidé propadají jeho kouzlu. A nyní máte možnost nechat se očarovat i vy – v rámci jeho premiérového vystoupení v ČR, které proběhne v pátek 16. února 2018 v pražském klubu Roxy.

Vstupenky je možné zakoupit na www.goout.cz.