• Na scénu přichází nový projekt DECADE, který vám už tuto neděli nabídne speciální vysílání na Facebooku, na které už jsme zvyklí od zahraničních hvězd, ale v České republice takových projektů moc není. Můžete se těšit na vystoupení DJs pro podporu transparentního účtu města  Nymburk v boji proti COVID-19. Lidé během a i po ukončení vysílání na Facebooku budou moci přispět jakoukoliv částkou a vybrané peníze půjdou na nákup zdravotnických pomůcek a materiálu.

  Celé video je z krásného prostředí městských hradeb Nymburka. Vystupující, kteří zahrají svoje sety jsou DJs Freezee a HouseControlz, takže se můžete těšit na skvělou house music v jejich podání. Celé video bude mít přibližně 2 hodiny a bude vysílené od 18:00 hod na www.facebook.com/livedecade .

  Předem děkujeme všem co budou video sledovat a hlavně těm, kteří podpoří dobrou věc a pomůžou svému okolí.

  Freezee:

  Jsem rád, že mohu být součástí tohoto týmu a projektu Decade. Pro mě je velmi důležité v této situaci přivést lidi na lepší myšlenky, pobavit a zároveň pomoci transparentnímu účtu města Nymburk. Město nám vyšlo okamžitě vstříc pro natáčení a za to jim patří obrovský dík. Doufám, že si lidé co budou video sledovat, naše sety užijí a podpoří dobrou věc. Předem všem děkuji za podporu a těším se na vaše reakce.

  HouseControlz:

  Jsme naprosto nadšení podporou, která se nám dostala od města Nymburk a myslíme si, že bude spousta pozitivních reakcí a pevně věříme, že lidé přispějí nějakou tu kačku na věc, která dává opravdu smysl a má reálný dopad. Je to pro nás další velká výzva jak pobavit fanoušky klubové hudby a přejeme Vám příjemný poslech a díky všem co podpoří projekt Decade.

  FB událost: https://www.facebook.com/events/253745082644847/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1589395392383115