Prolink Tools, vytvořený pro DJ, je bezplatný software s otevřeným zdrojovým kódem, který pomáhá streamerům zobrazovat informace o stopách z externího vybavení Pioneer DJ na jejich počítač. Poté, co strávil roky živým streamováním a vyřizováním zpráv požadujících ID skladeb ze svých sad, vytvořil zakladatel a tvůrce Evan Pukhiser software, který poskytuje data pro jeho diváky v reálném čase.

Po vývoji nástrojů Prolink po dobu přibližně šesti let vytvořil Pukhiser program, který je snadno použitelný i užitečný.

Jak to funguje

Aplikace Prolink Tools se účastní sítě Pioneer Pro DJ Link, takže je zde použitelné jakékoli vybavení, které máte s Pro DJ Link. Používá protokol k načtení metadat v reálném čase z hardwaru k určení, kde se stopa hraje, a načte ji do aplikace spuštěné ve vašem počítači. Tento software je k dispozici pro systémy Mac, Windows a Linux.

Tento software byl podle Pukhisera vyvinut s více aktualizacemi, aby poskytoval správná metadata, pokud jde o načasování.

Chcete přidat Prolink Tools do své příštího přímého přenosu? Jakmile získáte software propojený a data budou proudit, můžete do svého živého přenosu vložit novou vrstvu Prolink Tools se softwarem pro OBS nebo StreamLabs. Vše, co musíte udělat, je zkopírovat adresu URL v rozhraní a pomocí pluginu zdroje prohlížeče ji zobrazit ve streamu.