První víkend populárního belgického festivalu Tomorrowland je oficálně u konce a organizátoři se pomalu připravují na ten druhý. Během tří dnů si atmosféru nejžádanějšího festivalu světa mohlo užít až 180 tisíc lidí, kteří měli na výběr z nepřeberného množství světových DJských es. Hodně se toho namluvilo především o návratu Hardwella, který se na stage Tomorrowlandu vrátil poté, co jej organizátoři vyřadili, jelikož veřejně zpochybnil první místo Dimitri Vegase a Like Mikea v anketě DJ Mag.

Umělci za mixážním pultem se pak na takové akci chtějí co nejvíce převést a každý rok tak vzniká mezi fanoušky debata, kdo z nich vlastně nejvíce zaujal. Překvapivě to letos nebyl ani Hardwell, Armin van Buuren či Martin Garrix, ale někdo úplně jiný. Jako lavina se totiž na internetu šíří video Salvatora Ganacciho, který předvedl velmi neobvyklou – dá se říci, že až výstřední – show.

Kreace, tanec, řvaní blbostí do mikrofonu, to je u něj naprosto normální. Pro lidi, kteří ho pozorují pravidelně, nic neobvyklého. Jelikož je ale Tomorrowland velmi pečlivě sledován širokovu veřejností, tak se sestřih Salvatoreho největší „fláků“ z vystoupení na hlavním pódiu stal neuvěřitelným hitem. Veřejnost si tak najednou začíná pokládat otázky, kdo je tenhle chlapík, odkud se vzal a proč hraje na takhle prestižní akci? Nechme teď stranou, zdali to, co dělá, je správné či ne, ale pojďme si něco říci o Salvatoru Ganaccim samotném.

Kdo je Salvatore Ganacci?
Salvatore Ganacci, vlastním jménem Emir Kobilić, se narodil v Bosně a Hercegovině a aktuálně mu je 31 let. Svůj život ale prožil ve Švédsku, kde mu přezdíku dali kamarádi (Salvatore znamená zachránce) po jednom fotbalovém utkání. Aktuálně provozuje radioshow s názvem THOR.

Kromě svých výstředních show, které jsou mezi fanoušky oblíbené, je Salvatore zdatný i v produkci. Jako blesk z čistého nebe se objevil jeho první release v roce 2013 The City Is Mine, který udělal společně s Garmianim. Následoval úspěšný remix na singl Heroes od Alessa a stejně tak jeho verze na Dynamite od Afrojacka se Snoop Doggem. V roce 2015 se pak Ganacci podepisuje pod singl Axwella s Ingrossem s názvem Can’t Hold Us Down, kde jim vokál „zarapoval“ Pusha T.

Jeho talentu si všimnou i Sanjin a Walshy Fire, kteří se Salvatorem dávají dohromady věc s názvem Nah Tell Dem. Kromě toho Salvatore vydává několik skladeb se Sebastianem Ingrossem a spolupracuje na singlu i s Dillonem Francisem či Bro Safari. O jeho vystoupení si můžete sice myslet své, ale rozhodně mu nemůžete upřít schopnost skládat kvalitní hudbu. Teď se mu navíc dostalo velké pozornosti a vzhledem k tomu „humbuku“ je dost možné, že půjde hodně nahoru a budeme se s ním setkávat čím dál tím více častěji.