Je nám velkou ctí, že můžeme představit dalšího headlinera série akcí, které proběhnou v DupleX, The Rooftop Venue v roce 2021. Legendární německý house DJ, producent a hlavně remixér Tino Piontek aka Purple Disco Machine přijede 5. listopadu 2021 do Prahy. Jsme nesmírně potěšeni, že tento fenomenální představitel světové taneční scény je dalším hostem této sezóny, která bude plná speciálních hostů, na které se už teď těšíme.

Mimo studio je Tino velmi žádaným  DJem a jeho program nikdy nebyl rušnější. Přináší své jedinečné zvuky a jedinečnou kombinaci disco, nu disco, funku, soulu a house music přímo na taneční parket do některých z nejlepších světových klubů, festivalů a akcí po celém světě, včetně jeho dlouholeté rezidentury na mimořádně úspěšných akcích „Glitterbox“ na Ibize, kde také pravidelně vystupuje v klubu Pacha jako součást The Masquerade by Claptone.

Purple Disco Machine vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue 5. listopadu 2021. Pět let od jeho posledního klubového vystoupení v České Republice. O support se postarají přední zástupci české DJ scény, které postupně odtajníme na stránce Facebook události.

Vstupenky je možné zakoupit na www.duplex.cz/PDM/