Holandský Dj R3hab se v ČR poprvé představí na červnové akci s názvem Dreamland.

Dne 6.6.2014 se v rámci akce Dreamland warm up v pražském klubu Sasazu představí Holandský Dj a producent R3hab, který zavítá do naší malé vlasti úplně poprvé. Svojí Djskou kariéru odstartoval v roce 2008, kdy vydal společnou skladbu s aktuálním Dj no.1 Hardwellem. Spousta jeho remixů zpěváků popvé scény jako např. Lady Gaga, Pitbull, Madonna, Jennifer Lopez a spousty dalších, včetně jeho spolupráce s aktuálními top Djs na EDM scéně jako jsou australské sestry Nervo, Ummet Ozcan, Steve Aoki, Afrojack, Deorromu pomohla k tomu, že dnes vydává na jednom z nejmocnějších labelů současnosti Spinnin Records, ale také Wall Rec., který patří již zmiňovanému Afrojackovi.

R3hab má také svojí vlastní radioshow nazvanou „I Need R3hab“, která nedávno čítala své 74. vydání na rádiu SiriusXM a do které si R3hab zve i zajímávé hosty jako je Alvaro, Ummet Ozcan, TJR, Bassjackers a další. Nedávno také zaznamenal další úspěch tím, že měl možnost vystoupit v populárním, ale ostře sledovaným Essential Mixu, který pravidelně vysílá na rádiové stanici BBC Radio 1 anglická djská superstár Pete Tong.

V rámci jeho vystoupení sebou přiveze i svojí zbrusu novou show, pojmenovaná stejně jako ta jeho v rádiu „I Need R3hab“ a obsahuje světelnou vizuální show, kryogen, ale to nejlepší na tom je, že si budete moci odnést upomínkové předměty s logem „I Need R3hab“.

Shrnuto a podtrženo, na Dreamlandu s R3habem to bude stát za to !

Oficiální facebook event.