Přemýšlíte, že v létě vyrazíte na nějaký zahraniční festival a nemůžete se rozhodnout kam? Přinášíme vám jeden velice zajímavý tip. U našich jižních sousedů totiž proběhne třídenní mejdan pod názvem „Electric Love Festival„. Ten se uskuteční na „Salzburg Ringu„, který se nachází v Rakousku poblíž města Salzburg. Což je z Prahy příjemných 4 a půl hodiny autem (cca 370km). Termín konání letos vychází na 10 – 12 července a kromě závodní dráhy se můžete těšit na skvělý lineup a pořádnou dávku hudební euforie.

Lístky
Aktuálně jsou vstupenky již v prodeji na této adrese. Klasická třídenní vstupenka vychází na 84 Euro, VIP na 149 Euro a Gold VIP na 199 Euro (zlaté VIPko má navíc podium u hlavní stage + nějaké další drobnosti). Lístky lze zakoupit a zaplatit online, následně si je pak doma vytisknout.

Ubytování
Je možné zajistit v kempu, který je součástí celé párty. Klasické vlezné stojí 24 Euro, comfort ubytování už je vyprodané a pak je tu možnost caravan campingu, které stojí 39 Euro (cena pouze za vozidlo, následně je nutné zakoupit ještě klasický campingový lístek na osobu). Kemp je pak otevřen od středy do neděle.

Line Up
Z aktuální housové scény jsou potvrzená velice zajímavá jména jako: Nicky Romero, Martin Garrix, DVBBS, Dannic, Bassjackers či Ummet Ozcan. Z ostatních hudebních stylů se pak můžeme těšit na: Armin van Buuren, Flux Pavilion, Klingande, Dj Stephanie či Technoboy. Další jména zveřejní organizátoři během února.

Odkazy
Facebook
Oficiální web
Oficiální youtube kanál

Aftermovie z loňského ročníku