Refune

Refune Records, neboli label patřící Sebastianu Ingrossovi, byl téměř celý loňský rok jaksi mimo činnost a zpět se vrátil až letos v květnu. V posledních několika měsících prodělal tento label zásadní proměnu a hodlá se opět vrátit tak, kam patří, tedy být opět přednín labelem a jedním z těch, co udávají styl. Refune Music Group se letos opět přihlásila ke slovu se svým novým jménem, vedením a také s novými umělci, kterými se stali Ital Giovanni Bottai známý jako Bottai a Fin Jesse Kiiskinen aka Jesse Kiis. 

Není určitě náhodou, že oba dva umělci si řekli o velkou pozornost svými tracky, které vyšli na Kryderově labelu Sosumi. Bottai již také stihl vydat první skladbu u Refune, kterou je jeho remix na populární ‚Parachute‘ od Otto Knowse, pro nějž je Refune už dlouho jeho hudebním domovem. Jesse Kiis vydal vůbec svůj první singl ‚The Heist‘ letos na jaře, jak už jsme psali na Sosumi a jenž si získal velkou pozornost od všech velkých jmen jako Steve Angello, Alesso,  Axwell /\ Ingrosso a další. Refune bude oběma klukům řídit jejich hudební záležitosti, takže se můžou soustředit na to co jim jde nejlíp: produkci a hraní.

Už jen potvrzení těchto dvou jmen je jasný důkaz, že to v Refune myslí vážně a jakým směrem se nyní chtějí vydat. Což je jenom dobře pro nás posluchače a fanoušky, jelikož oba dva producenti jsou zárukou skvělé muziky a můžou na scénu přinést něco nového. Což se jim už povedlo i s tím málem, co až dosud vydali. Už teď se těšíme na jejich novinky, které určitě budou stát za to. Ale těch se podle všeho dočkáme až v příštím roce. Není určitě od věci, že také i Alesso začínal právě u Refune…