Refune

Tohle jistě můžeme označit za zprávu dne. Moc lidí tomu už nevěřilo. Poslední opravdová skladba, která na Refune Records vyšla byl ‚Rage‘ od Denize Koyu a to loni v březnu. Pro pořádek,tento label patří Sebu Ingrossovi, který zde také loni v létě vydal vokální verzi jeho megahitu s Tommy Trashem a Johnem Martinem ‚Reload‘. A od té doby nic. Ticho po pěšině. Žádné známky života, až si spousta fanoušků myslela to nejhorší a to, že Refune skončil. Po internetu o tom dokonce začali kolovat vtipy. Ale jak se zdá, tak Refune je zpět.

Spousta fanoušků má tento label v paměti díky velkým tanečním hitům od hvězd jako Alesso, Otto Knows, Swanky Tunes a samozřejmě samotného majitele Sebastiana Ingrossa. Nicméně jak to zatím vypadá, tak nejnovějším počinem nebude jeden track, ale rovnou celé album. Velkým šokem pro některé jedince pravděpodobně bude patrná změna stylu, kdy namísto tradičního big room housu se bude spíše jednat o elektronické, poslechovější album. Jedná se totiž o debutové album ‚Music & Sports‘ mladé zpěvačky Lune.

Lune, což ve francouzštině znamená měsíc, je projekt švédské zpěvačky Linnéy Martinsson. Ta v současnosti pracovala s Adrianem Luxem a Carle-Michaele Herlöfssonem a výsledek této spolupráce je skvělý. Což platí i pro její famózní hlas. Její debut Music & Sports, byl nahráván v průběhu loňského podzimu na faře, nacházející se na největším švédském ostrově Gotland. Pak bylo z mixováno právě Carle-Michaele Herlöfssonem a finální mastering obstaral legendární Mike Marsh. Poslední co by jste určitě měli vědět je, že toto album Refune Records vydá 10. března 2014.

A nakonec to nejlepší. Refune vydal na svém soundcloud profilu první singlu z toho alba k poslechu. Aspoň si tak uděláte lepší představu o tom, co jste si právě přečetli. Takže, tady je Lune – ‚Tonight‘. Příjemný poslech.