DJ světového formátu na rezidentní noci Trance Of Madnes v Českých Budějovicích!

Tibor Tomecko, nebo-li ReOrder, se řadí mezi nejžádanější djs trancové scény současnosti. Právě mu vyšlo velice úspěšné nové album IAMREADY z hitovkami jako All Comes Back To You nebo All There is. Jsme velice rádi, že ho můžeme přivítat na naší akci se svou IAMREADY Album Tour.

• Jeho vystoupení si získají vaší pozornost svou energií, Někteří ho nazývají “Crazy kid on steroids”.

• Jeho jméno naleznete na line upu největších festivalů světa, jakými jsou: Tomorrowland, Luminosity Beach Festival, Electronic Family in Europe In 2017.

• Jeho jméno naplňuje arény festivalů, jakými jsou A State of Trance, Future Sound Of Egypt, Transmission, Beyong Wonderland a další.

• Nedávno vydané písně “Venice Beach” a “Spirit of Ecstasy” se během chvilky vyšplhaly na žebříčky beatport hitparád. Fanoušci dále milují songy jako například “Love Again”, “Way finfing Around”, “Tomorrowland”, “Our Nature”. Kromě vlastní tvorby se proslavil některými remixy pro Armin van Buurena, Marlo, Geretha Emery a mnoho dalších.

• V roce 2016 nastartoval svou tour nazvanou “ READY FOR DISORDER”, kterou představil svým fanouškům v České republice, Francii neno Holandsku.

• Jeho přenosy z DisOrder Radio vysílá měsíčně Soundcloud a iTunes a velmi rychle stoupá jejich oblíbenost u fanoušků.

DJ’s:
******************************
➥ ReOrder (SK)
facebook.com/ReOrderDJ/

support DJ’s:
➥ Svan Lay,
➥ Eraser
➥ Markus

INFO
******************************
➥ Startujeme ve 21:00 hod.
➥ Sound powered by D&B audiotechnik