V rámci chystaného festivalu Dreamland, se organizátoři rozhodli uspořádat hned několik warmup akcí. A nejsou to zrovna malé mejdany, protože hned na několika z nich, se představila velká jména elektronické taneční scény. Tím poslední byl přední DJ a producent Fadil El Ghoul, kterého pravděpodobně znáte pod jeho uměleckým pseudonymem – R3hab. Mejdan proběhl v pátek třináctého června v pražském klubu Sasazu a já jsem tam nemohl chybět. Pojďme se podívat, jak se mi celá tahle párty vlastně líbila.

Do klubu jsem dorazil někdy před dvanáctou hodinou a po obligátní bezpečnostní kontrole, jsem se ocitl na parketě. Tomu v tu dobu dominovala pražská dvojka – Matamar. Kluci zahráli velice zajímavý set, plný prvků electra a moderního housu. Dav se jednoznačně dobře bavil a atmosféra byla vynikající. Z jejich setu bych pak vypíchl především tracky: The Look od Cedrica Gervaise, Diamonds od Eddiho Halliwella a grandiózní Rage Valley od Knife Party. Jejich set měl prostě koule a připravil prostor pro dalšího zástupce tuzemské scény – Pierre Marco.

Ten postavil svůj set zejména na známých hitovkách moderního big room housu, který teď aktuálně frčí. Mohu také říci, že jeho vystoupení bylo o několik tříd lepší, než když jsem ho slyšel naposledy na warmupu s Deorrem. Rychlé a krátké mixy, ve kterých se střídali ty nejlepší skladby poslední doby, lidi opravdu bavil. Mě udělal radost zejména novinkou z Doorn Records od Jewelz & Sparks – Kingdom. Perfektní floorkiller, který probudí i mrtvého 🙂 Jeho set uběhl jako voda a publikum bylo skvěle nažhaveno na hlavní hvězdu večera. Na pódiu se kolem půl druhé dostavil – R3hab.

r3hab sasazu foto

Ten hned z kraje odpálil naprosto ultimání věc, kterou produkoval jeho kamarád a kolega Deorro, s názvem Bootie In Your Face. Hned na začátku jeho setu bylo jasné, že se snámi patlat nebude. V davu jsem dokonce zaznamenal ceduli s nápisem vyjadřující R3habovi lásku. Ten svůj set diktoval v poměrně svižném tempu a snažil se lidi bavit, jak jen mohl. A evidentně se mu to dařilo, protože atmosféra byla skutečně skvělá. Mě pak udělal největší radost zejména tracky: Samurai, Calvin Harris – Summer (R3hab a Ummet Ozcan remix), Revolution (opět spolupráce s Ozcanem a blonďatou dvojicí Nervo), Flashlight, Rip It Up či TJR – Ode To Oi. Na závěr pak Showtek – Booyah a dílo bylo dokonáno. Do toho za pultem létal, skákal a střílel na lidi konfety. Skvělý výkon!

Poté si za pult stoupl opět rezidentní Pierre Marco a R3hab se mezitím vyfotil asi tak z půlkou klubu. Chvilku bylo milé pozorovat, jak se opravdu snaží vyhovět všem, ale kdyby se fotil opravdu se všema, tak by tam byl asi do teď. Já jsem se z důvodu celotýdenní únavy rozhodl, že vyrazím domů se pořádně vyspat. Ono i to skákání a tančení přeci jen sebere trošku energie. Párty bych hodnotil velice pozitivně. Sasazu je krásný prostor, který je na takovéhle akce dělaný, headliner večera předvedl skvělý výkon a vizualizace pódia byla také velice povedená. Pokud do toho přidáte precizní zvuk a skvělou atmosféru, máte z toho výbornou akci. Budu se těšit zase příště.