Dne 3. 10. 2014 se v brněnském klubu Fléda uskutečnila akce pod názvem LOOP, která se bude konat 4x během roku a jak říkají organizátoři – je to elektronická taneční hudba ve své ryzí podobě! I tentokrát se na hlavní stagi sešli výborní umělci, kteří předvedli to nejlepší, a i přes menší účast měla akce skvělou atmosféru a DJs do toho dali vše.

Jako první se na stagi předvedlo duo Matamar, kteří dostali návštěvníky do pořádné taneční atmosféry. Nejen, že byl jejich set velice dynamický, ale samotná dvojka předvedla, že jsou za mixážním pultem jako ryba ve vodě. Při svém hraní předvedli i několik vtipných grimas, gest a nezapomínali ani na své fanoušky, pro které měli nachystány nálepky s nápisem a logem Matamar. Co se týká samotné hudby, tak tahle dvojka všem jásajícím a skákajícím návštěvníkům naservírovala hodinu a půl té nejlepší elektronické muziky. V jejich setu zazněly tracky jako Andybody – The First Bass is the Deepest (Dada Life Edit), deadmau5 feat. Gerard Way – Professional Griefers nebo John Christian – Flight 643 a na závěr, jako správní DJs, kteří si váží svých fanoušků, se po setu s nimi přišli také vyfotit a rozdat ještě pár nálepek. Matamaři opravdu zaváleli a připravili tak skvělou atmosféru následujícímu vystupujícímu umělci.

jochen miller

Dalším a taky hlavním umělcem tohoto večera byl holandský DJ a producent Jochen Miller. I přesto, že je tento DJ znám spíše pro svou trancovou tvorbu, pokračoval po dvojce Matamar převážně v elektro hudbě. Ve svém dvouhodinovém setu dostal Jochen návštěvníky ještě do lepší atmosféry a nabídl jim ty největší hity, co se nyní hrají na všech velkých festivalech, jako například Calvin Harris – Summer, Showtek – Booyah, Ummet Ozcan – Raise your hands up nebo R3hab – How we party. Během hraní se DJ také odtrhl od mixážního pultu a přišel si s fanoušky dát pár pánáků a na konci setu se byl stejně jako Matamaři vyfotit. 🙂

WP_20141004_01_10_03_Pro

Posledním umělcem, který se na stagi předvedl, byl další český DJ a producent Richard Reynolds. I přesto, že hrál od 3 hodin a návštěvnost trochu opadla, to pořádně rozjel a nenechal návštěvníky po Jochenu Millerovi ani trochu vychladnout. Jak jsem zjistila, Reynolds má velice rád DJe a producenta Deorra, takže zahrál v setu i několik jeho songů a jak všichni víme, jeho tracky dokáží rozproudit pořádně krev. Asi v polovině setu se na stagi objevila opět dvojka Matamar a trochu si za Reynoldsem zablbla :-). Tento 24letý DJ nám ve svém závěrečném setu naservíroval také songy jako Bassjackers – Like that, R3hab & Nervo – Ready for the weekend nebo Martina Garrixe s Dimitri Vegas & Like Mike – Tremor. I s menším přídavkem Richard Reynolds uzavřel první ze 4 LOOP párty, které se budou konat během roku na stejném místě.

Duo Matamar v akci

Jochen Miller

Richard Reynolds