resident

FB událost: https://www.facebook.com/events/567953726698526/

Poslední vydání oblíbené párty Resident night v klubu Paradise Lounge.Tentokrát se Vám za mixážním pultem představí borci TiGi a Mio. Společně snimi i rezidenti projektu Lukenza a Chester Spiero. Těšit se tak můžete na pořádnou dávku atmosféry a hudební nálož v plné síle.

Sobota 20.2.2016
Start 21:00
Vstup 60,-

▶ Míchaný Welcome Drink pro prvních 100 partypeoples
▶ Profifotoreport (Jan Jílek photografy Plzeň)
▶ 4xDjs
▶ propojení s největším tanečním portálem www.housemagazine.cz
▶ rozlevaný alkohol přímo do úst během party

Djs
▶ TiGi
▶ Mio
▶ Lukenza
▶ Chester Spiero

v první řadě Vám představíme headlinery této party.

♛ TiGi ♛ – rezidentní DJ hudebního portálu housemagazine.cz, který provozuje svou vlastní partynight v prestižním pražském klubu Duplex. V minulosti si zahrál na slavných festivalech Mácháč a Creamfields či oblíbených klubových sériích E-Motion a Dreamland. Jeho vytříbené sety si mohli užít návštěvníci těch nejznámějších českých podniků, za Prahu jmenujme Duplex, Meccu či SaSaZu, za Brno pak Flédu a za Ostravu potom Fabric. V line-upech se TiGi postavil po bok takových hvězd, jako je například holandská ikona Sander van Doorn či VINAI. Kromě toho se objevil i v éteru Seejay či Dance Radia, kde vystoupil již v roce 2007 jako host, a to vše hned v několika různých pořadech. Aktuálně provozuje svůj vlastní podcast a po 9 letech za mixážním pultem je stále plný energie, kterou servíruje tanečnímu parketu. Své sety staví především na precizním výběru skladeb a řádné gradaci. Slyšet TiGiho naživo prostě chceš!

♛ MIO ♛ – vlastním jménem Milan Martínek se narodil v Praze a jako DJ působí aktivně již od roku 2005. Za devět let své kariéry toho stihl opravdu hodně. Kromě toho, že si prošel klasickými diskotékami, tak se stal rezidentem nejnavštěvovanějšího klubu v Ústeckém kraji – Disco Freeland. Jeho kariéra začala nabírat na obrátkách poté, co s přáteli začal pořádat akce pod značkou Hey Listen. Tento oblíbený klubový projekt, který procestoval již celou republiku, si získal značnou základnu fanoušků a má velký potenciál do budoucna.

Kromě silně vybudovaného brandu si Mio získal pozornost svými sety. Ty jsou postavené vždy na řádně melodickém základu, agresivním mixu, živém dropu a koncepčním vývoji. Ocenit je mohli tanečníci ve známých klubech, jako jsou Duplex, SaSaZu, Mecca, Retro Music Hall, Roxy, Luxor, Galaxy a další. Stejně tak skvostný je i seznam DJských jmen, po boku kterých si Mio zahrál: Showtek, Jordy Dazz, Juicy M, Laidback Luke či Tony Junior. Kromě toho nechyběl ani na největších tuzemských událostech: Mácháč, Air Festival, Dreamland či The One Festival.
Díky svým výkonům za mixážním pultem si Mio vysloužil pozornost také v médiích, a to když s ním letos vyšel rozhovor na prestižním serveru housemagazine.cz, kde se rozpovídal o své dosavadní kariéře. Za mikrofonem jsme ho pak mohli zastihnout v populárním pražském Dance Radiu či internetovém Seejay Rádiu. Jeho guestmixy v jednotlivých pořadech zaznamenaly skvělý ohlas a navíc se ukázalo, že moderování mu také není cizí.

Mio je tak jednou z největších senzací na tuzemské scéně a vypadá to, že svou kariéru roztáčí do vysokého tempa. Jeho umění přizpůsobit se davu je obrovskou výhodou a buduje tak svému jménu velkou značku. Ta je navíc podpořena zastoupením Ranoss Production, která ho má pod svými křídly od roku 2013. O tomhle chlapci ještě hodně uslyšíme.