Velká trapová noc v Retro Music Hall.
Co: Trap
Kde: Retro Music Hall
Kdy: 5.7.2018 – čtvrtek
Kdo: DJ DOMEZ, PATRICK JUNIOR, Enthic, BRAVEL, BlueEyes DJ

Chceš dostat pořádnou hudební nálož hned na začátku prázdnin? Není problém. V Retro Music Hall máme pro Vás přichystanou první, čistě trapovou noc, která proběhne 5. července ve čtvrtek.

O hudební diktát se za mixážním pultem postará hned pětice prověřených DJs. Nebude chybět mladý Patrick Junior či ostřílený Domez, které sice z Retra můžete znát díky klasickým „EDM“ setů, ale trap je žánr, který má velmi blízko k jejich hudebnímu srdci a není jim vůbec cizí. Kromě toho se můžete těšit i na tři nová jména v našem lineup, a to když své umění přijde ukázat trojice Enthic, Bravel a BlueEyes.

A že nevíte co od toho očekávat? Trap je žánr elektronické taneční hudby, který je založen na lámaných beatech, a který se nachází někde mezi hiphopem a dubstepem. Základem jsou špinavé a agresivní beaty (nejtypičtěji na 140 úderech za minutu), které v kombinaci s temnou melodií, předávají posluchači neobvyklou dávku energie. Ač se to může dát někdy zmatené a nudné, tak opak je pravdou. Trap je velmi energický žánr, který dokáže uvést dav do toho správného varu, jako málokterý žánr. Zkuste se o tom přesvědčit i vy!