Oficiální klub Evropy 2 – Retro Music Hall, posiluje své DJské řady. Za mixážním pultem se nově uvidíte populární dvojici – Angry Beats a krásnou Hannah Vee, kteří se tak zároveň stávají rezidenty klubu. Těšit se tak můžete na jejich pravidelné noci, kde budou vystupovat v hlavním čase s full effect show.

Pražský klub tak stanovil seznam svých svěřenců na rok 2020, kteří budou mít svou vlastní rezidentní noc a každá by měla být něčím výjimečná a tématická.

„Každý DJ má svou unikátní noc a koncept, který budeme chtít v tomto roce dodržovat. Někde vsázíme na speciální dekorace, jinde na zajímavé kostýmy a v neposlední řadě budou i zahraniční hosté.“ – říká manažerka klubu Petra Otáhalová.

A právě poslední informace o zahraničních hostech bude jedním z velkých témat letošního roku. Retro totiž každý měsíc naservíruje minimálně jedno zajímavé jméno, které zde vystoupí.

A jak vypadá seznam rezidentních DJs a jejich nocí pro rok 2020?
Matamar – Jump
TiGi – housemagazine.cz night
Angry Beats – Blackout
Mio x Junior – Hey Bro
Hannah Vee – Showtime
Sedliv – Galaxy
Sasha Vee – Ritual

K nim se připojí i dvě „výpomocné“ noci:
Hrusha – A Street of Sound
Ludwig – Lights up

Další posily jsou pak na pozicích warm-up a after DJs, kde vás nově potěší jména George Da House, Hasko a Zendi. Přidají se tak ke stálicím: Domez, Dom Quark, Victor Tellagio, Illya, Sarah Em, Dan Haward, Niko W, a Michele Cavalletto. Rok 2020 bude velký 🤟

Rozhovor s Angry Beats

Ahoj kluci, první otázka je více než jasná. Opouštíte Duplex a vaše kroky směřují do pražského Retro Music Hall. Proč právě sem?
– Ahoj Jirko! V Duplexu jsme strávili více než 6 let, byl to pro nás domovský klub a byli jsme Duplexu věrní. Po takové době jsme ale pocítili na sobě stagnaci a zároveň si řekli, že chceme vyzkoušet něco nového a vystoupit z komfortní zóny. Retro známe velmi dobře a velmi dlouho, chodí sem více CZ partypeople a zároveň je tu skvělá parta DJs.

Co si od nové spolupráce slibujete?
– Těšíme se na nový začátek a nové příležitosti. Máme vymyšlená i zajímavá jména, ale také chceme přijít s něčím novým do naší show, ale to se včas dozvíte 🙂

Jak se vlastně urodila nabídka ze strany Retra?
– Ehm, nabídka tu už byla delší dobu 😀 Ale odolávali jsme jí 😀 Ono po těch letech se nám zachtělo změny a tak jsme tady 🙂

Tokátko (šéf programu Duplexu) oznámil na facebooku, že už má za vás náhradu. Jak dlouho o téhle změně víte?
– Ta změna proběhla poměrně rychle, zatím tedy ještě není oznámená a veřejná, ale za toto jméno jsme rádi a je to zasloužené 🙂

Na co se nejvíc těšíte?
– Těšíme se asi celkově fakt na všechno, je to větší klub, více českého publika…

Máte naopak z něčeho strach?
– Strach máme akorat ze společné noci s Tebou, Tigi.. 😀

Kdy máte první termín v Retru?
– 7.2 – naše nová rezidentní noc!

Co můžou návštěvníci očekávat?
– Určitě budeme chtít společně s Retrem přitáhnout zajímavé zahraniční DJs, máme vymyšlené i nějaké novinky do naší show apod.

Nějaký vzkaz pro fanoušky?
– Doufáme, že Vás naše hudba bude bavit a společně zapaříme na mnoha mejdanech! Vidíme se v únoru a díky za Váš čas a Tobě Tigi za rozhovor <3 Peace & Love, Anton a Míra.