7. – 8. Září 2018
Retro Music Hall – Praha
DJs: Matisse & Sadko
DOM QUARK, Djane Ergee, GIACOMO, DJ HRUSHA, DJ LUDWIG, MEJSI, DJ MIO, PATRICK JUNIOR , DJ TiGi, Sasha Vee, Sedliv, SNBM

Událost: https://www.facebook.com/events/2057154367879860

Oficiální klub Evropy 2 – Retro Music Hall představuje svou letošní narozeninovou party. Dvoudenní program, který dostane zahraničního headlinera a obsazení většiny rezidentů klubu, se celý víkend ponese ve znamení zloby! Ne snad, že by na Vás byl někdo naštvaný, ale jde o hlavní téma letošní b-day party.

Kdo viděl film Zloba – Královna černé magie s Angelinou Jolie v hlavní roli, tak zhruba ví, jakou konkrétní výzdobu a vizualizaci může v průběhu večera očekávat. Jedná se o fantasy příběh, který je moderním zpracováním klasické pohádky o Šípkové Růžence, kdy královna Zloba uvrhne na novorozenou dcerku strašlivou kletbu.

Celé Retro tak čeká jedna velká proměna a Vy se tak můžete těšit na neokoukaný koncept. To ale není všechno. Za mixážním pultem se totiž objeví zahraniční headlineři – Matisse & Sadko.

Našemu publiku dobře známá dvojice, která v minulosti vystupovala například na Magnetic festivalu či Joy Melody festivalu, přijede znovu do Prahy, aby předvedla novinky ze své produkce. Jejich společné singly s Martinem Garrixem, jako Dragon, Forever nebo Break Through The Silence, milují posluchači taneční hudby po celém světě a my jsme rádi, že právě oni s námi oslaví deváté narozeniny našeho klubu.

Přijďte se i Vy podívat na našlápnutý line-up, neokoukaný koncept a rozjetý mejdan.

Pozn.: Matisse a Sadko vystoupí v sobotní části programu.

Vstupenky:
– dvoudenní v předprodeji Pandaticket.cz
– jednodenní na místě