Populární holandský label Revealed bude i letos mít svou vlastní noc na prestižním eventu ADE. Label, který v roce 2010 založil Hardwell, se v průběhu osmi let stal skutečným klenotem na poli vydavatelství. Nejenom, že jej založil jeden z nejúspěšnějších DJů posledních let, ale dává také velmi mnoho prostoru pro mladé talenty, což je poznat i z lineu-pu samotné akce.

Ta proběhne v sobotu 20. října v Q-Factory a nabídne všechna populární jména z Revealedu. Dr. Phunk, Kaaze, Maddix, Dannic, Sick Individuals, Suyano, Thomas Newson, Tom & Jame, a další. Očekávaná je zejména účast Hardwella, který sice (jako každý rok) na plakátu chybí, ale je zde uveden mystery guest + friends, takže asi není těžké si domyslet, že Robbert přiveze nějaké své staré známé.

Večerní část programu je pak jakousi afterparty po showcaseu, kterou Revealed chystá ve dne. Tam je hlavní protagonista již potvrzen a bude možné se jej ptát na různé otázky, navíc tam dostanete i mnoho tipů, co se týče produkce. Tu Vám mimochodem předvedou Dada Life, Blasterjaxx, Dannic a mnoho dalších. Více informací čekuj na události.

Ravealed day conference: https://www.facebook.com/events/638834079797832/
Revealed night: https://www.facebook.com/events/2106679529654816/