Jeden z předních světových labelů – Revealed, odhalil kompletní program v rámci svého večera na Amsterdam Dance Eventu. Jejich lineup zahrnuje jména jako Dannic, Maddix, Dr Phunk, Kaaze, či Sick Individuals a samozřejmě „tajného hosta“. Vzhledem k tomu, že label patří nizozemskému Hardwellovi, očekává se, že se za mixážním pultem představí právě on. O to je celá akce pikantnější, protože Robbert téměř rok nevystupuje veřejně, a právě loňská Revealed night, byla posledním místem, kde se objevil oficiálně za pultem. Celá akce proběhne v sobotu 19. října v Amsterdamu v hale Q-Factory, a vstupenky jsou stále dostupné zde.

Tím ale výčet aktivit v rámci ADE rozhodně nekončí. Revealed na stejném místě, totiž v denní části představí i svůj masterclass program, kde budou, nejen o produkci, přednášet největší hvězdy zmíněného labelu. Těšit se například můžete na Dannica, Saberz, Suyana, Mr. Blacka, Maddixe, a další. Více informací pak ve facebookové události.

Třešničkou na dortu pak bude i pop-up store, který bude umístěn v centru města, a kde se bude prodávat merchandise. Ani zde nebudou chybět DJ a producenti, kteří během dne zahrají a bude možnost se s nimi setkat a pokecat. Prostě pro fanoušky ideální příležitost.