housemagaizne.,cz night fabric

▌▌ Sobota/Saturday 07.03.2015
▌▌ Start 22:00
▌▌ End 06:00
▌▌ FABRIC – OSTRAVA

DJs:
► RICHARD REYNOLDS
► TiGi
► Jesper
► Invasion

► Unikátní spojení klubu Fabric a serveru housemagazine.cz
► Kvalitní taneční hudba
► Top atmosféra

Událost: https://www.facebook.com/events/917939658240948/

Vstupné/Entrance (16+):
► 80 CZK ◄

Přední internetový portál informující o taneční hudbě housemagazine.cz přijíždí poprvé do Ostravy a jako headlinera přiváží tuzemskou jedničku za mixážním pultem – Richarda Reynoldse. Aktuálně jednoho z nejžádanějších DJs v České Republice, který má za sebou celou řadu úspěchů. Mezi největší se řadí účast jeho singlu Shake It! v radioshow Hardwell On Air, kterou provozuje světová DJská jednička Hardwell, či loňské vystoupení na hlavním pódiu Mácháče. Richard pak ve svých setech kombinuje moderní EDM s prvky elektra a jeho vystoupení vyzařují hromadu pozitivní energie.

Dále se představí šéfredaktor housemagazine.cz, který provozuje i svou pravidelnou noc v pražském Duplexu – DJ TiGi. Ten své sety staví především na precizním výběru skladeb a řádné gradaci. V minulosti vystupoval na takových akcích jako Creamfields, E-motion či Hey Listen a nyní si podmaní i ostravský Fabric.

Třetím do party je Jesper. Jeden z redaktorů a taktéž rezident s vlastním podcastem na zmíněném serveru. Jeho oblíbená rodina Size se projevuje i v jeho setech, které umí velmi dobře postavit. To dokazuje i v rezidentním klubu New Best, kde provozuje svou vlastní noc Soundforce.

Konec párty bude mít ve svých rukách mladé talentované DJské a producentské duo Invasion.

Těšit se tak můžete na unikátní noc, která spojí klub Fabric s mimořádným internetovým projektem. Moderní prostředí, kvalitní taneční hudba a skvělá atmosféra budou tento večer samozřejmostí. Pokud Vám sedí aktuální proud housového pojetí, tak tuhle párty byste neměli vynechat.