Není to tak dávno, kdy se Rihanna v jednom z rozhovorů zmínila o tom, že se jí hodně líbila hitovka Lean On od Major Lazer a nevyloučila tak svoji spolupráci s Diplem. Není však žádným tajemstvím, že zpěv na zmíněné nahrávce byl původně nabídnut právě Rihanně a Diplo si velmi přál s ní spolupracovat. Ta to však tenkrát odmítla.

„Chtěl jsem jí na singl Major Lazer – Lean On, ale je to jediná umělkyně, která mě zatím vždy odmítla. Myslím si ale, že než ukončím kariéru, tak jí na svůj track dostanu,“ pronesl v nedávném rozhovoru Diplo.

No a teď to vypadá, že se tak skutečně stane. Všechno totiž propálil Alesso, který při nedávném rozhovoru s The Daily Star uvedl, že Rihanna začala prozkoumávat říši EDM světa a její deváté album bude doslova napěchované umělci z tohoto světa.

Švédský producent totiž zmínil kolaborace s Martinem Garrixem, Davidem Guettou, Calvinem Harrisem a Diplem. Právě poslední jmenovaný ale tohle odhalení nesl velmi nelibě, protože si na Alessovu adresu neodpustil tweet, který cituje populární film Klub rváčů – „První pravidlo klubu rváčů je: nemluvit o klubu rváčů“. Tím chtěl naznačit, že měl mlčet.