housemagazine

27.1.2017 od 21:30 do 5:30 – Brno, SONO centrum

DJ: Matamar, Bon Finix, Sedliv, Mekki Martin, Chris Nine & Mcluke S a DJ Shefa

V předprodeji je momentálně běžný vstup za 300,-, na místě za 350,-, VIP 450,-, na místě 500,- a VIP SKYBOX 650,-, na místě 700,-

Do brněnského SONO centra se blíží akce Prague FLASH Festival, za kterou stojí organizátoři prvního evropského Smash The House festivalu a veze s sebou line-up plný toho nejlepšího co EDM scéna u nás může nabídnout. V rámci Club Tour příhodně nazvané Road to Prague Flash vystoupí 27.1. jedničky na české EDM scéně, kluci z dua Matamar, jež netřeba představovat. Bon Finix, velmi oblíbený pražský DJ, resident dvou zdejších klubů. Sedliv, polovina z dua Audiorockers a další populární DJs, kteří rozezní nejmodernější koncertní síň v ČR osazenou zvukem K2 od L’acoustics, jež se používá na akcích jako Ultra Music nebo Tomorrowland. V 5:30 akce ovšem nekončí, pokračuje se na oficiální afterparty v klubu Tabarin, kde zahrají kluci Mekki Martin, Lumidee a speciální host Chris Nine.

TOP CZ EDM DJe podpoří luxusní prostředí, vizuální videomappingová podívaná od skupiny Visualové a krásné tanečnice z pražského klubu Retro Music Hall. Pro Zlíňáky bude vypraven pártybus, který vyjede v den konání akce ve 20:15 od zlínského Velkého kina.

Vstupenky je možno zakoupit online na webové adrese pořadatele http://bit.ly/2gnKKxE nebo fyzicky na recepci SONO centra v Brně (Veveří 113, 616 00 Brno-Žabovřesky), zde v prodeji pouze běžné vstupy. V prodeji jsou varianty běžného vstupného, VIP vstupného a SKYBOX VIP obsahující obložený stůl a vodu zdarma.

Veškeré další informace je možno nalézt na FB stránce události: http://bit.ly/2fvpBzY nebo na webu pořadatele, uvedeného výše.