Gravity Festival
17. 10. 2014 – Arkády Pankrác, Praha

Line-up: DJ Fresh, Robin Schulz, Sandro Silva, Kryder, TV Noise, Brian a Lafayette, Deep Deer, Bon Finix, Tripmain, Chris Kaufman, DJ Eagle, Faith, Elite, Hrusha.

Vstupenky: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=132906

Šesté narozeniny oslaví obchodní centrum Arkády Pankrác v Praze, které pojalo celou narozeninou párty ve velkém stylu a přiveze několik hvězdných DJů. Sedmnáctého října se od desíti hodin večer stěny obchodů rozvibrují a rytmus jim bude diktovat DJ Fresh, Kryder či poslední dobou velmi populární Robin Schulz.

Německý DJ a producent se prosadil díky svému deephousovému stylu a slaví s ním úspěchy nejen na scéně elektronické taneční hudby. V loňském roce vyšel jeho remix na skladbu Waves od hiphopového umělce Mr. Probz a Schulzova hvězda okamžitě vyletěla vzhůru. Track se umístil na první příčce hitparád ve Švédsku, Německu, Rakousku, Norsku, Švýcarsku a Velké Británii. Následoval remix na skladbu Player in C, který zaznamenal podobný úspěch a umísťoval se znovu na vrcholu všech žebříčků po celé Evropě. Celé to pak podtrhl sám velký Tiësto, který označil Robina za jednoho z největších talentů na poli elektronické taneční scény.

Aktuálně se Robin zase posunul o něco výše. Šestnáctého září mu totiž vyšlo album „Prayer”, které kromě zmíněných hitovek obsahuje celkem dvacet skladeb a těší se velké oblibě. Součástí je i novinka Willst Du, která se aktuálně začíná točit v rádiích a poměrně úspěšne se prosazuje v hitparádách. Kromě produkce má Schulz i plný booking a letos si zahrál třeba na slavné Mayday v Německu. I proto věříme, že si jeho vystoupení užijete a bude patřit mezi ty nejlepší, který v ten večer uslyšíte.

Takže si zapiště do deníčků – 17.10.2014 v pražkém obchoďáku Arkády Pankrác a vystoupení nejslavnějšího jména na poli deephousové scény: Robina Schulze.