V pátek 21. září zamíří berlínský housový mág Robosonic do brněnského klubu Vibe. Svým setem mu popřeje k jeho 3. narozeninám a v rámci České republiky se bude jednat o jeho premiérové vystoupení.

Cord Labuhn alias Robosonic není na housové scéně žádným nováčkem. Své tracky vydává na labelech jako jsou Defected, Mother Recordings nebo Get Physical a úspěšně s nimi atakuje přední pozice house žebříčků. Za zmínku určitě stojí jeho největší hit In Arms, který složil společně s holandským producentem Ferreckem Dawnem a který byl v dubnu na 1. místě celkových žebříčků na portálech Beatport a Traxsource. Zároveň byl označen za největší letní hit roku 2018, kde přebral pomyslnou štafetu po tracku Cola od dua Camelphat.
Mezi jeho další úspěšné hity patří Old Dollars, Worst Love nebo jeho nejnovější remix tracku Sometimes The Going Gets A Little Tough od Finna.

Vstupenky na tento večer je možné zakoupit na GoOut.cz za narozeninovou cenu 120 Kč (+ poplatky sítě) nebo na místě za 200 Kč. Počet lístků bude pro větší pohodlí na parketu omezen.
Celou akci odstartuje Loew a rezidenti klubu Saddan a JPJ, po Robosonicovi se mixu ujme rezident pražského Atelieru Deffo a večer pak zakončí Lahvisz.

Vibe Club se nachází v samotném centru Brna na adrese Starobrněnská 690/20 a je možné si zarezervovat svůj stůl na telefonním čísle +420 725 355 237. V rámci narozeninových oslav zde budou připraveny speciální dekorace, projekce, welcome drinky a mnoho dalšího.

Veškeré informace jsou na facebookové události: https://www.facebook.com/events/2082299265173819/