Je nám velkou ctí, že můžeme představit dalšího headlinera série akcí, které proběhnou v DupleX, The Rooftop Venue v roce 2021. Legendární house DJ a producent Roger Sanchez přijede 15. října 2021 do Prahy. Jsme nesmírně potěšeni, že tento fenomenální představitel světové taneční scény je dalším hostem této sezóny, která bude plná speciálních hostů, na které se už teď těšíme.

Roger Sanchez je DJ, producent, majitel UNDR THE RADR a legenda taneční scény z USA! Tvůrce takových klasik jako ‚Another chance‘, ‚Turn On The Music‘ či ‚Lost‘. 4x získal DJ Awards v kategorii ‚Best House DJ‘ a vyhrál první International Dance Music Awards v kategorii ‚Best Podcast‘. Spolupracoval s takovými velikány jako Michael Jackson, The Police, Diana Ross, Jamiroquai, Maroon 5 a mnohými dalšími! V roce 2003 získal Recording Academy / GRAMMYs v kategorii ‚Best Remixed Recording‘.

Roger Sanchez vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue 15. října 2021. Tři roky od jeho posledního vystoupení v České Republice v rámci nejvěštího festivalu u nás – Beats For Love. O support se postarají přední zástupci české DJ scény – Chris Sadler, DJ Enrico a Tokátko.

Ve spolupráci s klubem Duplex jsme pro vás připravili soutěž o 2×2 volné vstupy.