ULTRA MUSIC FESTIVAL světoznámý fenomén, co se zrodil v MIAMI navštíví každoročně přes 350 000 fanoušků z celého světa v rámci hudební konference WMC. Teď tuto neskutečnou atmosféru můžeš zažít i ty přímo v klubu DUPLEX, 14. června, protože pro Vás opět přiváží Ultra Europe Countdown edition! Letos se můžete těšit na 3 zahraniční jména, 7djs, Ultra Europe dekorace, nevšední performance a poprvé otevřené všechny terasy klubu Duplex, Prague, Czech Republic!

A jedno ze zahraničních jmen je i Chris Davies. Dvacetiletý Chris se svými divoce neomalenými hity dobývá rodné Maďarsko a celý svět. Jeho první track, elektrizující remix Thunderstruck od ACDC, bezpochybně smete každého z povrchu země. My Vám teď přinášíme exkluzivní rozhovor s tímhle mladíkem.

1. Jak jste začal jako DJ producent?
· Moje DJ kariéra začala před 4 lety a s produkcí jsem začal před 2 lety.

2. Chris, pocházíte z Maďarska a Váš manažer je z České republiky, jak jste se dali dohromady jako tým?
· Je to opravdu zajímavá situace. Je to někdy těžké, protože moje angličtina není nejlepší, ale každopádně si myslím, že nemáme problém spolu komunikovat a rozumíme si dobře navzájem. Myslím si, že jsme skvělý tým a takhle máme o zábavu postaráno.

3. Váš nejnovější track Thunder. Máte teď v plánu vydat ještě další tracky?
· Samozřejmě! Nyní pracuji na hodně remixech a také na své vlastní tvorbě. A rozhodl jsem, že fanouškům budu věnovat jeden track zdarma!

4. Ultra Music Festival, Spinning Miami Festival, Tomorrowland a ze mnoha ostatních festivalů, který je Váš nejoblíbejnější?
· Wow, to je docela těžká otázka. Možná mám nejraději Ultra, protože se koná ve srdci Miami a má skvělou speciální atmosféru, a to ho odlišuje od jiných festivalů.

5. Jak již víme, byl jste osloven k vystoupení na Ultra Europe Countdown v Duplexu (Praha), jak se cítíte? Těšíte se?
· Moc se těším! Je to skvělá příležitost pro moji kariéru. Je mi ctí, že budu moci vystoupit na této akci!

6. Poslední otázka je o Vašich fanoušcích, většina z nich jsou dámy, jak jste upoutal tolik pozornosti?

· Připadám si šťastný! Možná dámy přitahují lidé, kteří mají nějakou vášeň… a moje vášeň je hudba!