Mezi headlinery pátečního programu festivalu Parookaville patří také belgická dvojice  Dimitri Vegas & Like Mike. Oba bratři budou svým setem uzavírat mainstage, aby zítra i příští týden vystoupili na svém domovském Tomorrowlandu. My vám teď s oběma bratry přinášíme krátký rozhovor.

Letos se koná 5. ročník festivalu Parookaville. Poprvé jste tu vystupovali již v roce 2015. Festival se od té doby hodně změnil, že?
Ano, festival je obrovský, skutečně rok od roku větší a lepší. Je cool tady být.

Před pár týdny jste vydali nový track s Paris Hilton. Můžete nám říct, jak tahle kombinace vznikla dohromady?
Ten track se jmenuje Best Friend’s Ass (pozn. redakce: v českém překladu „prdel nejlepšího kamaráda“). Známe se s Paris už delší dobu, a tak jsme dostali nápad spáchat něco společného. Chvilku nám trvalo, než jsme našli čas to dát dohromady, protože náš kalendář je skoro pořád plný a najít čas na skládání hudby je obtížné. Ale chtěli jsme udělat track v trošku jiném stylu, něco speciálního pro naše fanoušky. Jsme proto velmi šťastní, že se nám to povedlo. S Paris Hilton byla skvělá spolupráce, stejně jako s Kim Kardashian, která nám hrála ve videoklipu.

Oba spolu vystupujete už po mnoho let. Upřímně: nelezete si někdy vzájemně na obtíž?
Všichni se nás na to ptají, ale ne. Upřímně spolu nemáme žádné konflikty a naopak se dobře vzájemně doplňujeme.

Co pro vás znamená odpočinek?
Chillování s přáteli a grilování.

Máte nějaké „guilty pleasure“, tedy věci, které vám způsobují potěšení, ale trochu se za ně stydíte? Třeba cheeseburger v posteli a podobně?
Dimitri: Čas od času se rád podívám na starší filmy, na „starou školu“, jak se říká.

Váš kámoš Steve Aoki má na festivalu Parookaville vlastní restauraci Pizzaoki. Co takhle, například, udělat 3 Are Legend stánek s těstovinami?
Dimitri: Jo, to zní jako srandovní nápad. Můj brácha rád vaří, tak ho dostaneme do kuchyně a on uvaří speciální jídla. Je skvělej kuchař.

Tisíce návštěvníků festivalu posílají pozdravy prostřednictvým pohledů přes speciální Parookaville poštu. Komu byste vy poslali svůj pohled a co byste popřáli?
Asi naší rodině a vzkázali bychom jim velmi stručně, že si přejeme, aby tu mohli s námi pařit.