Ahoj Dejmkovi. Díky za Váš čas. Napadá mě, jste vůbec Dejmkovi? Vzala si Lucka tvoje příjmení?
Ahoj Tigi, taky tě zdravíme:)
Upřímně musím říct, že jsem  původně chtěla mužský rod příjmení, tzn. Dejmek, ale nedovolili mi to na matrice v Brně, tak jsem klasicky Dejmková 😀 Ale už jsem si zvykla.

Jak dlouho spolu chodíte? A jak dlouho spolu hrajete?
Jsme spolu přes 10 let, pracujeme spolu 6 let a jsme spolu 24/7 a musíme říct, že i po tolika letech jsme nikdy neměli ponorku. Umíme rozdělit ten pracovní život od soukromého.

Čí to byl nápad, že budete vystupovat jako pár?
Upřímně, to byl nápad Lucie, stále mi kecala do hraní a nakonec jsem ji to naučil a začala to být teprve sranda. Teď už si neumím představit, že bych hrál bez ní.

Je veřejně známo, že jste manželé. Jak jsi jí Jirko požádal o ruku?
Hahahaha:) Požádal jsem ji nedaleko Paříže v zámku Versailles. Jsem detailista, měl jsem vše promyšlené a myslel jsem si, že budu v pohodě, nakonec jsem byl stejně vyklepanej jak ratlík a do toho jsem poklekl na lodičce pro dvě osoby uprostřed jezera. Bylo to dost napínavé ve všech ohledech :)) Řekne ano, nebo ne? Převrátí se ta malá lodička když se na ni postavíme, nebo ne? Ale nakonec vše dobře dopadlo.

V poslední době je kolem Vás velký kolotoč, hodně vám pomohl track s Quintinem, který vyšel na labelu Spinnin records a další dva tracky které vyšly na sublabelu Armada. Jak jste se k releasum na těchto labelech vůbec dostali?
V případě tracku s Quintinem šlo docela o náhodu. Viděl jsem, že na Spinninu probíhá soutěž o nejlepší remix na jeho track a která za nedlouho končila. Touto dobou jsme zrovna vystupovali na Zrće a asi sám víš, jak je to tam divoké a není tam prostor na studio sessions a tvořit remix 🙂 Vzal jsem proto náš poslední hotovy track který jsme zrovna na Zrće testovali a poslal jsem ho tam. Říkal jsem si, že když budou vše poslouchat a bude se jim líbit tak se nám třeba ozvou. Po skončení contest se nic nedělo ale nakonec jsem zjistil, že mi mail ze Spinninu spadnul do spamu 😀 tam klasicky vůbec nechodím takže to nakonec kvůli takové banalitě vůbec nemuselo dopadnout 🙂 Track se jim zalíbil a Quintino ho chtěl vydat jako společnou věc.

Snažil se s Vámi Quintino na společném tracku Zoo Adventure jednotlivé kroky, a zásahy v tracku konzultovat nebo to bylo spíš stylem, takhle jsem to upravil a takhle to vydáme.
Původní verzi tracku jsme dali jako free download a článek k němu jsme vydali u Vás na housemagazine. Třeba si tu původní verzi ještě pamatuješ, byla hodně podobná po stránce kompozice a melodií 🙂 Quintinovi jsme poté zaslali všechny stopy, midi, naše poznámky k tracku a on si určitě pasáže změnil k obrazu svému. Poslal nám jeho verzi, která se nám fakt líbila a přidal tam to, co v tom tracku chybělo takže nebyla potřeba dalších zásahu a odsouhlasili jsme si finální podobu která vyšla tak, jak jí teď můžete slyšet.

Další dva tracky, které jsme vydali na sublabelu Armada – inHarmony Music jsme vytvořili v průběhu roku a asi jako většina producentů v ČR která ještě nemá kontakty na ty správné lidi jsme je zaslali na demo maily různých labelu. Během dne se nám ozval brácha Andrew Rayela s informaci, že se jim líbí a určitě je chtějí vydat na jijech labelu. Dále už s námi komunikoval sám Andrew, který si chtěl udělat vlastní mastering ať jim to přesně sedí dle jejich standardu a řešili jsme jen technické věci. Následně se track objevil také na YouTube kanálu A State Of Trance, to bylo neskutečné!! Určitě bych tímto chtěl vzkázat všem producentům, že ty demo maily opravdu funguji. Někdy se Vám ozvou okamžitě, někdy jim to trvá další dobu protože jim toho chodí opravdu spousta a někdy se třeba neozvou vůbec. Kdo to ale nezkusí a nevydrží tak nic nevydá na dobrém labelu 🙂

Předpokládám, že tímhle to ale nekončí. Na instagramu jsme se dozvěděli, že chystáte další releasy, které testujete na akcích. Prozradíte nám více?
Jsme rádi, že nás sleduješ :)) Ano, máme teď rozdělaných více věci. Aktuálně jich je 6 a z toho 3 už ve finální fázi. U nás to funguje tak, že máme určitou představu o tracku, který následně vyprodukujeme a testujeme ho. Při hraní zjistíš, že některá pasáž lidi nebaví, nebo něco úplně na velkém zvuku nehraje, chtělo by to přidat více layeru na hlavní lead apod. (nemáme studio za sta tisíce, takže to testujeme kde se jen dá – doma na monitorech, v autě, u známých atd.). Poté takový track upravíme a další víkend testujeme znova a znova. Nechceme za každou cenu vydat věc, která nebude lidi bavit a myslím si, že už od nás mají určité očekávání dle předešlých releasu takže i po zvukové stránce musí být vše na dobré urovni. Například poslední dva vydané tracky Stronger a Padme jsme takhle ladili a testovali na lidéch skoro třičtvrtě roku. Poté následuje další zdlouhavý proces, kdy rozešleš už hotovou věc na labely a čekáš. Jakmile podepíšeš smlouvu tak zase čekáš na vydání, to trvá většinou tak 3 měsíce a například u našeho tracku Zoo Adventure který vyšel pod Spinninem jsme měli dodatek, že nesmíme 7 měsíců po vydání vydat nic jiného. U Armady to bylo 5 měsíců. Špatně se potom vysvětluje lidem kdy bude nová hudba 🙂 Ona už v podstatě je, slyšet ji mohou živě na našich akcích ale to vydání trvá a nejsme moc schopni to ovlivnit 🙂

V minulosti jste spolupracovali i s Benem Cristovaem. Jak jste se k tomu vůbec dostali? Vystupoval s Vámi i na hlavním pódiu festivalu Mácháč.
S Benem to byla vlastně náhoda. Tím, že máme reklamku tak jsme pro něj dělali merch a web. On si pak zjistil, že jsme DJove a začali jsme se bavit o hudbě. Udělali jsme 4 nástřely tracku, které jsme společně konzultovali a nakonec jsme vybrali jeden, který můžete znát pod názvem Perfect Summer Night. V plánu byly i další tracky, ale zatím se nám to nepodařilo z časových důvodu skloubit tak snad v budoucnu 🙂 Mácháč už byla třešnička na dortu, báli jsme se jak ho publikum příjme, ale Ben dokázal, že je to showman co umí udělat výbornou show.

Jaké máte plány na léto?
Už čtvrtým rokem jedeme s Party Kýblem na Zrće, kde budeme hrat na hlavni stagei #9 nejlepšího klubu světa Papaya, na to se moc těšíme. Vystupovali jsme tam i minulý rok a opravdu, ten adrenalin a atmosféra stát na takové stagi je nezaměnitelná. Čekají nás také festivaly tady v Česku nebo výborný festival EDMania i na Slovensku, kde se potkáme i s tebou. 🙂

Který svůj gig považujete za životní?
To je těžká otázka, ale kdybych to měla brát  párty za kterou jsem pyšná, tak je to vystoupení na hlavní stagi Electric Love Festivalu v Rakousku.

Naopak kdybych měla říct party, která mě dostala , tak by to bylo vystoupení, kdy jsme na jedne stagei hrali s Quintinem náš zmiňovaný track Zoo Adventure v Tipsport Aréně v Praze. Byla jsem z toho vážně dojatá.

Který DJ a producent je pro Vás největší inspirací?
Nelze určitě jednoho, máme moc rádi věci a styl od Will Sparks, Timmy Trumpet, Quintino, KSHMR, Maurice West ale také třeba Don Diabla, nebo Chris Lake. Každý má něco a takové věci nás hodně baví. V tom se i promítá naše vlastní produkce, kdy se snažíme dávat dohromady různé styly a promítat je i v našem hraní, takže u nás uslyšíš Jungle Terror proložený Big roomem a Psytrancem a v takovém složení byly i naše poslední tři tracky a ty nevydané jsou také v tomto duchu. Inspiruje nás tedy spousta DJs/producentů a my nechceme úplně zapadnout do jednoho stylu

Kde si myslíte, že je DJský vrchol po kterém si budete moci říci, „tak, máme co jsme chtěli, teď to můžeme zabalit“.
Já doufám, že si nikdy neřekneme můžeme to zabalit 🙂 Dokud mě to bude bavit, chci hrát, miluju hudbu a neumím si představit život bez ni. Ale abych se vrátila k otázce, můj sen je  Tomorrowland. Ale veřím, že pak by přišel dalsí cíl,  tak jak řekla  Thomas Carlyle: ,,Člověk bez cíle je jako loď bez kormidla. ‘’

Co je na práci DJe nejlehčí?
Nedokážu úplně říct, co je asi nejlehčí. Jako každá práce to má své pro i proti. Někdo by mohl říct, že je to lehká práce obecně a může jí dělat při jiné práci. To určitě ano, jako koníček. Pokud se ale tomu chceš věnovat jako my na 100% a mít to jako hlavní pracovní činnost tak děláš každý den od rána do večera produkci, točíš videa a staráš se o sociální sítě. V tomto našem případě bych řekl, že to hraní už je taková ta nejlehčí část kdy si to konečně užiješ, zapomeneš na vše a ty hodiny, které den co den strávíš nad vším okolo se konečně projeví a vidíš tu odměnu na živo 🙂

Co naopak nejtěžší?
Ač to tak úplně nevypadá, tak asi doprava na párty a opouštění našeho pejska 🙂 Jsme ze Severní Moravy, větší část bookingu máme vzdálené od nás 2-6 hodin cesty a to je celkem únavné. K tomu celkově máme převrácený režím. Ale pokud dělá člověk co ho baví, tak zatne zuby. Každé povolání má svoje.

Kdo z Vás dvou je větší cholerik?
Jsme oba cholerici, ale každý z nás je jiný 😀 Lucie je extrovert, je netrpělivá, myslí si že má vždy pravdu, ale na druhou stranu  je  citlivá a nerada sama, Jiří je cholerik introvert, ale zato více vybušný. My jsme se hledali až jsme se našli.

V týdnu i o víkendu vypadáte hodně vytíženě. Umíte i relaxovat a jestli ano jak?
Já relaxuji hudbou, pustím si Chopina a přečtu si nějakou knížku a nebo uklízím u toho si pustímhudbu, ale pro změnu house a jedu a v neposlední řadě nesmím vynechat nakupy, to je  určitý typ relaxu, který mě vyčerpá ale citím se po něm šťastná jako každá ženská 😀 Jiří pořád něco dělá a když má mít náhodou den volna tak už je nervozní, že nic nedělá a do něčeho se zase pustí. To víš, konkurence nikdy nespí 🙂

Lucky nejoblíbenější zvíře?
Jednoznačně náš pes Disney 🙂 Ale kdyby to bylo bájné zvíře, tak jednorožec.

Jirkův nejoblíbenější film?
Jedině Titanic…. Dělám si srandu 🙂 Mám hodně rád věci od Marvelu, takže poslední Avengers patří určitě k těm nejoblíbenějším 🙂

Díky za rozhovor.
My také děkujeme za možnost udělat rozhovor a také děkujeme všem, kteří to dočetli až do konce. Moc si vážíme Vaší podpory. Bez Vás by to nešlo <3