Zkušený DJ a producent – Patrick Hagenaar, vystoupí v pátek 23.5 v pražském klubu Duplex. Díky této příležitosti Vám ve spolupráci s pořadateli, přinášíme exkluzivní rozhovor s headlinerem večera. Kromě něj vystoupí na párty i rezidentní duo Matamar a mladý talent Chestter.
Oficiální facebook event.

Jak jste se stal DJ producentem?
S Djingem jsem začal už v roce 2000 v době, kdy jsem se přestěhoval do Londýna. Šetřil jsem na své první desky a sám se naučil jak hrát. Jako dítě jsem se vždy motal kolem základních hudebních programů, ale nikdy jsem to nebral vážně, soustředil spíš hraní. Jak se stala produkce mnohem populárnější, začal jsem se o to vážněji zajímat od roku 2007 až do ted’.

Vystupoval jste uz v hodně zemích, proto bych se Vás chtěla zeptat kdy a kde jste zažil nejlepší moment života?
Zažil jsem spoustu skvělých vystoupení například, když jsem hrál na pláži ve Filipínách anebo když jsem hrál na The SUN Festivalu po boku Fedde Le Granda atd. Ale doufám, že ta nejlepší chvíle teprve příjde.

Jak můžeme vidět z Vašeho profilu, pochazíte z Holandska, ale co Vás přimělo k tomu, abyste se přestěhoval do Londýna?

Když mi bylo 17, skončil jsem školu a chtěl jsem zkusit neco jiného, tak jsem se rozhodl studovat v Londýně. A protože jsem byl opravdu blázen do house music a chtěl jsem se dostat do hudebního průmyslu – přičemž člověk nemusí tolik přemýšlet

patrick hagenaar

Jaké to je být rezidentem Ministry of Sound? Jste pod velkým tlakem? 

Je to skvělá zábava a velká čest. Osobně nemám pocit tlaku, spíše zapálení v tom abych se stále zlepšoval. Když hraji v klubu nebo reprezentuju značku v jiných zemích – opravdu chci, aby lidé měli skvělý večer.

Jaké byly vaše pocity, když jste dostal nabídku hrát v Duplexu, byl jste překvapený nebo nadšený?
Jsem opravdu nadšený z toho, že zase přijedu – posledně to bylo v roce 2013 (čas opravdu letí) a byl to opravdu nádherný večer, takže se velmi těšim – vždy letím do Prahy s velkým nadšením, Duplex je jeden z nejlepších klubů v ČR, takže se moc těším na návštěvníky Duplexu!

Máte-li vzkázat svým fanouškům tři slova, co by to bylo?
We Are ColourCode!