smash the house

Možná jste v posledních několika týdnech zaregistrovali akci Smash The House, která má proběhnout v únoru příštího roku v Praze. Kolem eventu se okamžitě objevilo mnoho otázníků a lidé začali akci přirovnávat k neuskutečněným mejdanům typu Dreamland či průserům pana Virága. Olej do ohně pak přilila i „přední“ tuzemská média (zdravíme Fun1 a rave.cz), která akci okamžitě smetla ze stolu a bez jakéhokoli ověření faktů začala varovat před nákupem lístků. A jelikož nemáme rádi stupidní „hejty“ typu diskutujících na novinky.cz, rozhodli jsme se na to jít jako správný amatérský server, od lesa, a organizátora kontaktovat s možností rozhovoru. Promotéři souhlasili a my jsem se tak dozvěděli, že se jedná o cizince, kteří působí na evropské scéně více než patnáct let a pro tuhle větší akci si vybrali právě ČR. Sami nám pak „bokem“ přiznali, že příliš nerozumí té vlně nevole, která se tady proti nim zvedla, a plánují u nás více takovýchto eventů. Došlo také na nepříjemné otázky typu okopírovaných cen vstupenek či zmínku zrušených největších festivalů.

Jak se přesně jmenuje vaše promotérská skupina a jak dlouho se pohybuje na scéně?
Na české půdě nese jméno FLASH EVENTS, je zbrusu nová, nicméně skládá se z lidí, kteří se v uplynulých 15 letech podíleli na pořádání eventů na taneční scéně například v Itálii, Španělsku (na Mallorce, Menorce a Ibize), České republice a v Egyptě.

Už jste organizovali nějakou party v České republice?

Ano, stojíme za posledními třemi vydáními silvestrovské party v klubu Mecca a velkými jarními italskými a mezinárodními studentskými parties v Duplexu.

Proč jste si vybrali pro Smash The House právě Českou republiku?
Protože víme, že Češi jsou jedním z nejlepších obecenstev a skvělými partypeople.

Ve své tiskové zprávě jste zmiňovali, že dva největší české festivaly jsou minulostí – mezi partypeople se kolem toho rozvinula diskuse, protože Mácháč plánuje další ročník.
Neměli jsme Mácháč na mysli, šlo o Trancefusion a Dreamland.

Bude Smash The House pořádáno ve spojení s belgickým originálem?
Samozřejmě. Máme pocit, že někteří lidé si myslí, že jsme fake, ale abychom byli upřímní, tak tomu nerozumíme. Jak bychom asi tak mohli vyjít ven s tak velkou značkou bez povolení a i po deseti dnech být stále online? NEJSME PODVODNÍCI!

Co můžeme od první české edice Smash The House očekávat?
ŠÍLENSTVÍ!

Jste překvapeni určitým hatem, který je o vaší akci rozšiřován některými českými médii?
Upřímně, pomluvy nás netíží, čas ukáže, co jsme zač!

Ceny vstupenek na Smash The House jsou nastaveny obdobně jako pro Magnetic, je to záměr?
O cenách vstupenek jsme se radili s naším oficiálním prodejcem.

Už jste oznámili účast Yvese V, na kolik headlinerů kromě něj se mohou partypeople těšit?
Nejméně tři, ale uvidíme – rádi naše publikum překvapujeme!

Díky za rozhovor, chcete na závěr něco českým EDM fans vzkázat?
ANO: #PRAGUEAREYOUREADYTOSMASHTHEHOUSE?

 

Logo Flash Events