Pozval jsem si tě, protože jsem zaznamenal že jsi hrál na Hexagon párty, můžeš nám o tom říct více?
Ahoj Jesper, díky Tobě a redakci za možnost po třech letech se zase na Vašem portálu objevit. Vážně si toho vážím a teď už k Hexagonu. 8.10. jsem hrál v Zurichu s Curbim a na základě mého setu se mi club ozval znovu, že bych se jim hodil do konceptu a že se ozvou. Asi každý známe, co znamená ‚ozvu se‘. Nečekal jsem od toho vůbec nic. Pár týdnů poté jsem měl telefon nejdříve někoho z produkce  Hexagonu, který po telefonu ode mě chtěl odkazy na různá má předchozí hraní, a fan page. Druhý den mi club potvrdil zájem a Hexagon mému místu v line-upu dal také zelenou. Byl to pro mě šok. Myslím si, že Hexagon World Tour patří mezi nejlepší rezidentní noci na světě a být na jeden večer součástí tak velké značky je zážitek na celý život. Nikdy na to nezapomenu.

Co momentálně děláš, kde hraješ a co plánuješ?
Momentálně jsem moc štastnej. V září mám možnost po delší odmlce opět vystoupit v Duplexu, v říjnu mě čeká SaSaZu a rozjíždí se mi pravidelné hraní ve Varně v Olomouci. Do toho hraju v malých clubech, kde mám vše co potřebuju a co mi velký crowd nedá – osobní jednání, kamarády pohromadě a nekonečnej mejdan. Častou destinací jsou pro mě Svitavy a místní Coolna u Martina Šplíchala a nebo Pardubický afterclub Embargo a nově do toho budeme bušit v čerstvém afterclubu Space v Praze, který pojede od 1. září. Do toho mi dává prostor Neprakta Most za co jsem moc rád a s Magnetic Club Life budu součástí několika zastávek po republice ale i mimo ní. Je to dokonale vyvážený všechno. Jsem nesmírně spokojenej a s pokorou děkuju všem co jsou toho součástí.

Co říkáš na výčet letošních velkých letních akci, festivalu a jejich obsazeni ? A napadá mě, že ty jsi vlastně nikdy na Airu nebo Mácháči nehrál, není to škoda?
Moc podrobně jsem to nesledoval. Myslím, že Air a Mácháč udělali pro své návštěvníky a djs maximum. Čoveče 3 roky zpátky mi Air festival utekl asi o den, kdy jsem musel pracovně do Turecka a jinak jsem byl obsazenej na hlavní stagii, tenkrát jsem měl myslím opening set daleko před W&W a rok poté mě poptal znovu Air, konkrétně Jirka Zevl a to jsem měl být také na hlavní stagi a opět mi ujel vlak a odletěl jsem na Ibizu. Potřeboval bych trochu štěstí taky někdy 🙂 Mácháč je pro mě velká neznámá. Neznám nikoho z produkce. Nevím jak ten festival funguje a ani jsem nikdy s nikým o hraní na festivalu nejednal. Musím ale říct, že jak Air tak Mácháč mají vysokou úroveň a před pořadateli smekám.

Ruku na srdce, na scéně nejsi mezi CZ djs moc populární…
Nejsem. Občas o tom přemýšlím, resp. hodně lidí na to často naráží. Uznávám, že nejsem úplně miláček mezi CZ djs. Je to možná tím, že jsem kariéru hrál převážně v zahraničí a ty kluky tady nestačil poznat, přes prázdniny, kdy se ti djs potkávají, druží, kalí spolu.. a nebo jestli to je tím, že jsem kolikrát řekl svůj názor lidem do očí. To nevím. Ale vím, že mě nemají vůbec rádi 🙂 Já raději upřímný hate, než falešná přátelství. Jsem takovej osamocenej vlk na té scéně. Úplně jsi mi teď připomenul, že jsem s nikým neměl tak týden žádný konflikt – musím to napravit 🙂 Ale trochu vážně. Každý máme své chyby a nic není náhoda. Když vidím, jak se nemají rádi kolikrát rezidenti prestižních clubů mezi sebou, jsem vlastně rád, že jsem na té scéně zapsaný tak, jak jsem a vždycky to má nějaké hranice. Hraju převážně pro lidi a né pro djs – je mi jedno co si o mě myslí a nebo jestli mě mají rádi nebo ne 🙂

Chystáš nějaké hraní v zahraničí ?
Ano a neboj, dám “ Sponzorováno “ a zase se to dovíme 🙂