HOUSEMAGAZINE.CZ NIGHT – TIGI BDAY EDITION WITH SABERZ & GIFTBACK

Kdo: SaberZ, Giftback, TiGi, Dom Quark, Meyw
Kde: Retro Music Hall – Praha
Kdy: 12. června – pátek
Vstupné (pouze na místě): 130 Kč – standard, 280 Kč – VIP

Retro Music Hall a DJ TiGi představují program na velkou narozeninovou akci. V rámci rezidentní noci housemagazine.cz night nejenom, že oslavíme TiGiho „narozky“, ale zároveň přivítáme hned dva zahraniční hosty z Hardwellovi stáje – Revealed recordings.

Nejvýraznějším jménem v lineupu je určitě maďarská dvojice SaberZ, která se za velmi krátkou dobu vyšvihla mezi producentskou elitu a to dokazuje i seznam DJů, kteří je supportují. Ten zahrnuje jména jako Hardwell, W&W, Maddix a mnoho dalších. Jejich nadčasové singly se pak pravidelně umísťují v beatport top 10 bigroom chart. Jejich show pak zdobí pořádně hutné dropy a řádná gradace setu.

Pozadu nezůstává ani druhý zahraniční host, kterým je Giftback. Ten si připsal spolupráci právě se SaberZ, ale v minulosti má za sebou již několik releasů na labelu Revealed recordings. Velmi úspěšných ohlasů se dočkal jeho track Everest nebo kolaborace s Olly Jamesem.

Kromě oslavence TiGiho, lineup doplní moravský DJ Meyw a rezident Dom Quark. Startujeme v deset a končíme až ráno. Tahle oslava bude stát za to!