News

  • Na našich stránkách asi netřeba představovat šílence jménem Salvatore Ganacci. Člověk, který se proslavil svým neobvyklým vystupováním, dotahuje všechny aspekty své bizarní prezentace k naprosté dokonalosti. Ušetřeni nejsou ani diváci jeho videoklipů. Vzpomeňme na populární track Horse, kde ve videu jezdí v obří botě a kde se všichni mlátí do hlavy.

    Pokud jste si mysleli, že Salvatore tak vytáhl svůj dosud největší bizarní trumf, tak jste se šeredně spletli. Nový videoklip dokazuje, že hranice lze ještě více posunout. Nová skladba, která mimochodem vyšla u OWSLA, nese název Boycycle a vykresluje příběh křížence člověka s motorkou … what? Pokud znáte pohádkové stvoření kentaur, tak tohle je něco podobného, jen místo spodní části těla je místo koně motorka … what? Příběh se pak odehrává kolem lásky, kterou chlapec hledá a možná proto byl videoklip vydán na svátek svatého Valentýna.

    Smutné je pak to, že při celém tom sledování téhle bizarnosti (kterou teda hodnotím velmi dobře za originální nápad) pak zanikne hudba, o kterou by v našem případě mělo jít hlavně. Každopádně na výsledek se podívejte níže.