sander van doorn

20.2.2015
Dreamland – Praha, SaSaZu
DJs: Sander van Doorn + cz support (bude doplněn)
Cena: 590 Kč (standard), 990 Kč (VIP)

Dreamland facebook: https://www.facebook.com/events/320009028183191/

Oblíbenec domácího publika, skvělý holandský DJ a producent Sander van Doorn se znovu vrací do Prahy! Vystoupí ve známém pražském klubu SaSaZu, a to již 20. února ve znamení partykonceptu Dreamland. V minulosti se zde představily takové hvězdy, jako Dada Life, R3hab či Deorro. Jako další přijede rodák z Utrechtu a majitel labelu Doorn Records.

Ten svou kariéru odstartoval již v šestnácti letech, ale veřejnost ho poprvé zaznamenala jako šikovného remixéra pro hitovku „Message In The Bottle“ od The Police. Následovala předělávka skladby „Spaceman“ od kapely The Killers a už to šlo ráz naráz, z neznámého DJe se během několika týdnů stala celebrita. Vše ještě umocnil remix pro zpěváka Robbieho Williamse na singl „Close My Eyes“, který se několik týdnů držel v Europen Top 20 hitparádě. Nesmíme zapomenout ani na jeho novější hitovky jako Koko, Gold Skies či Project T, na kterém spolupracoval společně s belgickou dvojicí Dimitri Vegas & Like Mike. Pravidelné vystupování v Amnesii na Ibize, hraní na obřích festivalech jako Ultra či Tomorrowland jsou jen třešničkou na dortu mezi těmi parkety, které Doorn za svou kariéru rozhýbal. Kromě toho také od roku 2006 provozuje svou vlastní radio show, kterou známe pod názvem Identity.

Tenhle vytříbený umělec nemohl chybět v minulosti ani v naší malé zemičce, kdy se představil na obřích akcích typu Sensation, Transmission či TranceParade. Nyní si jej budeme moci vychutnat znovu, a to již v únoru příštího roku. Pokud si tedy tohoto fantastického DJe a producenta nechcete nechat ujít, tak sledujte facebookovou stránku skupiny Dreamland, kde zveřejníme informace ohledně předprodejů. Ceny lístků pak budou startovat na 590 Kč (standard) a 990 (VIP).