ingrosso-950x451

Kdo se zajímá o společný projekt Axwell /\ Ingrosso, tak dobře ví, že kluci společně připravili několik tracků. Pár z nich už vydali, jako Something New, Can’t Hold Us Down, Sun Is Shining, On My Way, This Time nebo Dream Bigger. Mimo to také ve svých setech několik tracků, které měly pod tímto projektem vyjít. Jako třeba Barricade, který vyšel v pátek 4. března pouze jako Axwellův track na jeho labelu Axtone (psali jsme zde). A chvíli poté hrál Avicii ve svém nové podcastu Le7els track ‚Dark River‚, ke kterému řekl, že se jedná o novinku Sebastiana Ingrossa. Preview si můžete poslechnout níže. Pro úplnost dodáme, že datum vydání ještě nebylo potvrzeno.

Současná situace kolem projektu Axwell /\ Ingrosso je velice zajímavá. Jak Barricade, tak i Dark River vytvořili bez debat společně. Otázkou tedy je, co se se právě teď děje. V minulém roce ukončili svou dlouholetou spolupráci s manažerkou Amy Thompon a její společností ATM Artists, aby záhy oznámili spolupráci s At Night Managment a jejím šéfem, kterým je Ash Pournouri. Před několika měsíci se Axwell nechal slyšet, že nakonec společné album jako Axwell /\ Ingrosso možná ani nevydají, jelikož nadšení a odezva po tomto albu docela ochabla a místo toho vydají vytvořené tracky jako samostatné singly.

Otázkou tedy je, co se děje a bude dít. Odpovědí se nabízí hned několik. Buď si tracky, které udělali společně, rozdělí a vydají samostatně pod svými jmény a poté oznámí, že pracují na úplně novém albu, a nebo ukončí celý projekt a budou pokračovat ve svých sólo kariérách. Na druhou stranu na tom můžeme vydělat my, fanoušci. Možná se k nám některé tracky dostanou dříve, než bychom čekali. Bude zajímavé sledovat, co se v budoucnu s tímto projektem, který vznikl jako následovník Swedish House Mafia, dít. Pokud se stane něco nového, tak vás určitě budeme o všem informovat.