6-bday_Retro-Sem-Thomasson-timeline

FB událost: https://www.facebook.com/events/1608514959410972/

Retro Music Hall slaví své šesté narozeniny a letos to bude opravdu ve velkém. Nechtěli jsme nechat nic náhodě, a tak jsme pro Vás objednali dárek z nejlepšího festivalu na světě. Do Prahy totiž přijede Sem Thomasson, který již šestkrát vystoupil na Tomorrowlandu a třikrát na TomorrowWorldu. Člověk, který své skladby vydává na labelech jako Protocol, Atlantic či FlamingoRecords a má podepsanou smlouvu s Warner Music. Support se mu dostává od takových jmen, jako jsou Nicky Romero, Yves V či Steve Aoki, a dělal oficiální remixy pro FloRidu či Nelly Furtado. O jeho kvalitách svědčí i rezidence v klubu Versuz, který se umístil na 64. místě v anketě DJ MAG Top 100 Clubs.

A ani po zbytek noci se rozhodně nebudete nudit. Čeká Vás celkem 11 DJs a celý mejdan protáhneme až do desáté hodiny dopolední! Za pultem se kromě zmíněného headlinera postupně objeví: Richard Reynolds, Brian, Mio, Bon Finix, Lady A, Mike Morphine, Jayyare, Frank Lucas, Mejsi a Pietros.

Kromě narozenin budeme slavit i jedno významné ocenění, které se oficiálnímu klubu Evropy 2 dostalo. Retro Music Hall, se totiž podle agentury InternetionalNightlifeAssociation řadí mezi stovku nejlepších klubů na světě a to, když se při letošním vyhlášení GoldenMoonAwards klub umístil na 93. místě tohoto prestižního žebříčku.

Na večírku pochopitelně nebude chybět ani unikátní 3D projekce, kterou pro Vás chystáme na naší obří LED obrazovku s úhlopříčkou deset metrů! Celá tahle paráda pak odstartuje v deset hodin večer, a to v sobotu 24. října. Vstupné je pak pro pány za klasických 50 Kč a holky zadara. Vidíme se, tohle bude velký.

6-bday_Retro-Sem-Thomasson