V poslední době se kolem skupiny Krewella vytvořilo plno nejasných otázek. Přesněji řečeno, kolem jejich jediného mužského člena, kterým není nikdo jiný než Kris Trindl, jež je jak skupinou, tak i fanoušky přezdívaný jako Rain Man. Právě tento člen se poslední rok se skupinou skoro neukazoval. Chyběl téměř na všech akcích, kde skupina vystupovala, to samé i na tiskových schůzích – a na jeho sociálních sítích bylo také ticho po pěšině.

Podle Hollywood Reporter byla Krisova nepřítomnost způsobena jeho problémy s alkoholem, díky nimž nastoupil do protialkoholní léčebny. Po svém uzdravení na konci roku 2013 se však sestrám „nový a střízlivý Kris“ moc nezamlouval a tak se rozhodly, že ho ze skupiny vyloučí. Yasmine a Jahan to odůvodňují tak, že Kris jednoduše trpí depresí. Ten se samozřejmě brání a tvrdí, že je to spiknutí, aby sestry mohly dosáhnout většího finančního ohodnocení.

Trindl nyní žaluje obě bývalé kolegyně téměř o 5 milionů dolarů jako náhradu škody a zatím není jasné, jak to celé dopadne. Blízké zdroje také prozradily, že tyto skutečnosti nebudou mít vliv na budoucí plány a turné skupiny.

Zdroj: dancingastronaut.com, youtube.com, krewella.wantickets.com