Rakouská agentura Revolution event naplánovala na první srpnovou sobotu pátý ročník akce – Shutdown festival. Tentokrát akce nese podtitul 5 Years together. V areálu kolem neaktivní nukleární elektrárna budou připravené pro návštěvníky 5 scén – Hardstyle Mainstage, Hardcore Stage, Uptempo / Free style Stage a Raw Stage. Každá ze zmíněných scén láká už teď nejedním zvučným jménem


Po nucené pauze kvůli COVIDovým událostem se o slovo opět hlásí rakouští kolegové. Po 2 letech festivalové abstinence se festival konečně vrátí v sobotu 6. srpna 2022 na 5 pódia s 54 umělci (z toho je 45 mezinárodních) v celosvětově jedinečné lokalitě, v areálu neaktivní jaderné elektrárny v Zwentendorfu v Dolním Rakousku. Doufejme, že pátého ročníku jednodenního harderstyles festivalu Shutdown – 5 Years together  (pozn. redakce bez možnosti kempování) se letos opravdu dočkáme.

https://fb.watch/c6HMXOID7N/

Minulého ročníku, který byl beznadějně vyprodán, se účastnilo 10.000 návštěvníků, (Pozn.: Lístky letos jsou znovu v prodeji od tohoto týdne  za cenu € 89,46 (včetně poplatků) https://tickets.shutdownfestival.at) – pokud budete chtít získat lísky o € 4,59 levněji, tak se prosím obraťte na AMBASADORA v ČR pro tento festival – https://www.facebook.com/jan.lukes.908 )

Festival se po  organizační  stránce každoročně zlepšuje. Oddělení vstupů pro organizované zájezdy od vstupu pro ostatní návštěvníky, ztráty a nálezy a stánek s festivalovým oblečením budou opět samozřejmostí. Nebude chybět dostatek stánků s občerstvení, takže nikdo nebude trpět žízní ani hlady. Stejně jako v minulém roce, tak i v tomto roce bude opět zaveden speciálním systémem pro placení – čipový náramek, který se bude dát kdykoliv a bez problémů dobít. V minulém roce jsem uvítal zpětný výkup kelímků a nápojových obalů. Díky tomu byl celý areál relativně čistý.


Společná výprava na Shutdown festival 5 Years together.

Pokud se chcete zúčastnit festivalu Shutdown festival 5 Years together, tak máte možnost. Na tento event bude vypraven dálkový autobus s kapacitou 53. Odjezd bude z Prahy v sobotu 6. srpna okolo 6.00. Návrat do Prahy bude v neděli 7. srpna okolo 8 hodiny. Do plné kapacity výpravy zbývá pár volných míst. Pokud máte zájem, nebo byste věděli o někom, kdo by měl zájem vycestovat na tento festival, tak navštivte facebook https://www.facebook.com/events/344765867203541 a přidejte se do události Společná výprava na Shutdown festival 2022 nebo rovnou kontaktujte zprostředkovatele zájezdu honzin@poslouchej.net. Autobus, stejně jako každý rok pojede trasu Praha – Hradec Králové – Brno – Zwentendorf.

Cena zájezdu je odhadována na 1.150 Kč (částka je uvedená za zpáteční cestu z Prahy nebo Hradce Králové. Doprava z Brna bude cca 400 Kč levnější)

Informace k pořádané akci: www.shutdownfestival.at


Line-up A-Z:


Act of Rage, Aftershock the Alliance, Akira, Angernoizer, Aversion, Barber, Bass Chaserz, BillX, Broken Minds, D-Fence, Dimitri K, Dither, Dot B, Dr Rude, Eternate x Maxtreme, GPF presents Cumdown LIVE (5th Shutdown Anniversary), Hardstyle Buamz, Headhunterz, Irradiate, Jur Terreur, Loner, Mad Dog,Malice, Mutex, Neophyte, Never Surrender, N-Vitral, Outsiders, Poley Tight presents Industrial Will Never Die, Ran-D, Ransom, Rejecta,Riot Shift, Rooler, Ruthless, Scale, SD22 Squad, Sefa, Sephyx, Sickmode, Spitnoise, Sub Zero Project, The Destroyer, The Viper, Thyron, Tom Aitch, Trespassed, Tyfon, Vertile

MC: DL, Omen, Robs, Tha Watcher, Da Syndrome