╔ Sobota / Saturday 2.12.2017
╠ Klub Denoche
╠ Sick Individuals, Angry Beats, Domez, Dammin, TMT
╠ Událost: https://www.facebook.com/events/270010416836821/
╠ Start 21:00
╚ End 5:00

2.12.2017 v rámci akce EDM Reasons se představí holandské duo SICK INDIVIDUALS.
Jejich singly prošly těmi největšími labely jako je Revelated, Armada Music, Flamingo Records a také všem známý Spinnin Records.
Sick Individuals je holandský elektronický taneční hudební projekt sestávající z Rinze „Ray“ Hofstee a Joep „Jim“ Smeele. Tito dva se setkali v roce 2008, během studií hudební konzervatoře. Jim a Ray se skládali pro televizní reklamy, až jejich vzájemnou fascinaci pro klasickou i moderní hudbu inspirovala v jejich obchodní spolupráciv roce 2010, kdy se vznikli jako duo SICK INDIVIDUALS. Jejich kariéru ovlivnili různí interpreti jako například Daft Punk, Bingo Players a Swedish House Mafia. Také produkovali s Axwellem skladbu I AM a s Dannicem ve společném singlu na Blueprint (oba dosáhli č. 1 na Beatport). Podobných úspěchů dosáhly další remixy známých ikon jako např. Rihanna, Avicii, Icona Pop , Tiesto, Flo Rida a David Guetta. Jejich remix Icona Pop – I Love It získal vysokou úroveň podpory a uznání v odvětví taneční hudby.

Kromě nich se můžete těšit na vynikající tuzemský support, který bude v podání dvojice Angry Beats, Domeze, TMT či Dammina. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketstream či GoOut od 220 Kč + poplatky. Případně na místě za 250 Kč.

Vstupenky:
Předprodej 220,- CZK + poplatky
Na místě 250,-

VIP – 1. vlna VIP 450,- CZK + poplatky
VIP zóna bude v horním patře klubu s vlastním barem a obsluhou se sezením (možnost rezervace), jedinečný výhled na celé dění akce včetně interpreta. Přednostní puštění do klubu, welcome drink. Meet and greet.

Ticketstream ► http://bit.ly/2zja9lp
GoOut.cz ► http://bit.ly/2wXKiy9
Infocentrum Hradec Králové ► http://bit.ly/2y785sY