1424352_10153801983018186_4651952426590708650_n

Přední hudební label Size Records, který v roce 2003 založil a řídí Steve Angello, projde v tomto roce kreativním oživením. Letos vstoupil tento label již do své 13. sezóny. Díky tomu se vedení rozhodlo pro předělání celé značky. V loňském roce zde vyšly skladby od jmen jako Michael Brun, Shaun Frank, Marcus Schossow, Dave Winnel, Still Young, AN21 a další. Díky tomu zažil tento respektovaný label další povedený rok, který zakončil ve velkém stylu.

V tomto roce chce Size designově navázat na svou dřívější malovanou sérii a vzít ji v moderním a smělém duchu, pro který je Size známý. Robert Norgren, jenž je jedním z designérů, který měl na starost letošní design, k tomu řekl, „Chtěli jsme vytvořit zcela něco nového. Stále ale s cílem flirtovat s dřívějšími fragmenty z historie labelu. Cílem bylo provokovat, experimentovat a vytvořit vizuálně řízené artworky s videem jako hlavní formát.“

Size Records byl od svého založení platformou pro různorodé talenyt a rozvíjející se zvuky. Své základy budoval pomocí prvotřídních umělců, jako jsou Laidback Luke, Sebastian Ingrosso, Afrojack a další. Size se v průběhu svého života dostal do popředí elektronické hudbení kultury a inovací. Na důkaz toho založil Steve Angello v roce 2013 sesterský label zaměřený na tech-house, který se jmenuje jednoduše ‚X‘. V tom samém roce podpořil nový label Juniora Sancheze ‚Brobot‘. V novém roce 2016 pokračuje Size ve svém vzestupu prostřednictvím vydání vysoce očekávaného alba Steva Angella ‚Wild Youth‘, které proběhlo 22. ledna.