Size Records slaví tento rok své velké výročí, 10 let své existence jako nezávislý taneční label. No dobrá, letos to je už technicky 11. let. Jelikož první track, či spíše EP skládající se z tří skladeb, pojmenované ‚Simplicity EP‘ a za kterým stál tvůrce Size, tedy Steve Angello, vyšel 6. dubna 2003. Možná si teď říkáte, proč oslavy 10. výročí až nyní. Podle všeho to bylo dáno tím, že loni touhle dobou končila Swedish House Mafia a logicky se na ni soustředila pozornost všech fanoušků po celém světě. Takže si asi Steve řekl, že bude lepší počkat a také pravděpodobně neměl tolik času na přípravu jako nyní, když cestoval s One Last Tour po celém světě.

Ten čas nastal teď. Steve už předem avizoval, že chystá něco velkého. A také že ano. Jako první oznámil velkou párty, pojmenovanou ‚DECADE‚ a která se bude konat 27. března v Miami a kde vystoupí Steve Angello, Thomas Gold, Sunnery James a Ryan Marciano, AN21 a Max Vangeli, Third Party, Tim Mason a Nari a Milani.

Když hudební vydavatelství slaví 10 let své existence to už něco znamená, především to, že za tu dobu vydalo spousty skladeb. U Size je to něco kolem 170 vydaných tracků. A co by to bylo za oslavu, bez pořádného dárků, že ano. A teď se podržte, Size dává všem zdarma ke stažení celý svůj katalog. Všechny své skladby, které kdy vydali si nyní můžete stáhnout zcela bezplatně. 10 let. Dekádu.

Jediné co je proto udělat je navštívit tyto stránky: http://decade.size.net/ Size se dal dohromady s Googlem, přes který se budou dát postupem času stáhnout úplně všechny tracky. Nyní se dají stáhnou skladby z katalogovým číslem 001 až 010. Postupem času, se budou přidávat další. Třeba příští týden. tedy 13. března přibudou další. „Nemyslím si, že by hudba měla být vždycky zdarma, ale myslím si, že pokud jsou zde věci, které by se měli udělat tak, jak jsme je nyní udělali my, tak by to ostatní labely měli zkusit,“ řekl Steve.

Nicméně, to má jeden malý háček. Co jste si právě přečetli, platí jen pro USA, jelikož Google asi netuší, že nyní žijeme v 21. století, kdy internet, stahování, sdílení atd. vládne a hýbe světe bez omezení. Takže, pokud nemáte ip adresu z USA, tak si nyní nemůžete ani jednu skladbu stáhnout. To byla ta horší zpráva. Nyní ta dobrá. Size vám dává možnost se u nich přihlásit, kde zaregistrujete jen svůj email a oni vám odepíší, že si všechny skladby, budete smět stáhnout již 1. dubna! Takže si stačí počkat 3 týdny a můžete mít na svém hardisku celý hudební katalog Size records! Tohle je prostě povinnost pro všechny!

Závěrem, bychom rádi Size za všechno poděkovali a přejeme dalších úspěšných 10 let, s dalšími skvělými skladbami od nejlepších producentů v branži, protože: Size matters!