12920292_10154058492988186_9203279415384951107_n

Jak v loňském roce Steve Angello naznačil, tak se i děje. V jednom rozhovoru prozradil, že pro svůj label Size Records podepsal hodně zajímavých umělců, kteří překvapí spousty lidí díky tomu, že nebudou mít úplně typický ‚Size sound‘. Také dodal, že v Size plánují vydávat více EP. A přesně to dělají. Jejich první release letošního roku bylo ‚Finally EP‘ od dua Still Young, na kterém je celkem 5 skladeb. Nyní následuje další EP, které se jmenuje ‚Legend EP‚. To má na svědomí Magic Sword, což je projekt anonymních hudebních producentů a komiksových ilustrátorů.

Spojením hudby a komiksu vyprávějí fantastický příběh o Magic Sword. Zbrani nekonečné síly, kterou ochraňuje záhadná postava The Keeper. První album, které na toto téma Magic Sword udělali, se jmenuje ‚Volume One‘ a vyšlo již v roce 2012. Album také obsahovalo doprovodný komiks vytvořenými samotnými producenty. Jak se povědomí o tomto projektu šířilo do světa, tak i kopie tohoto alba rychle mizely z obchodů. V loňském roce se díky tomu dočkalo svého znovuvydání.

V letošním roce Magic Sword spojili své síly se Size Records, aby vytvořili následovníka Volume One. Bude se jednat o sérii epizodických EP, každé doprovázené komiksem, který bude vyprávět další kapitolu nekonečného boje, jenž The Keeper svádí. ‚Legend EP‘ je prvním z této řady a celkem obsahuje tři tracky ‚Legend of the Keeper‚, ‚Uprising‚ a ‚The Curse‚. Po zvukové stránce je toto EP ovlivněné francouzským elektrem, rockem, filmovými a videoherními soundtracky. Sami se o tom můžete přesvědčit z níže přiloženého preview celého EP, které vyjde na Size v pátek 29. dubna.