11903980_10153520558153186_702889768958343583_n

Před několika málo dny vyšlo u Size Records jedno velice zajímavé EP. Jedná se o track ‚Livin‘ Free‘, za kterým stojí Madame X aka Anané Vega. Madame X je její alter ego, prostřednictvím kterého produkuje více temnější muziku. Toto alter ego ji také dovolí vyjádřit skrz texty ve skladbách její pohled na celkové posílení postavení žen ve společnosti. Anané také řídí své vlastní labely jako Nulu a Nulu Electronic, které se zaměřují na přinesení afro-tech zvuku a elektroniky širšími publiku.

Toto EP také obsahuje celkem tři remixy od Grammy oceněného umělce, kterým není nikdo menší, než Louie Vega z Masters At Work. Kromě společné práce s Kenny Dope v tomto projektu je také vítězem Grammy a majitelem Vega Records. Jeho zvuk se pohybuje na pomezí salsy a afro-beatů, jazzu, hip-hopu a soulu. Díky tomuhle si Louie udržuje svoji pozici jako velmi vlivný a proslulý umělec v celosvětovém měřítku taneční hudby. Možná jste si také všimli, že jak Anané, tak Louie mají stejné příjmení. Není v tom nic záludného, jsou to totiž manželé.

A přesně v tomhle duchu se nese i jejich EP na Size. Pokud máte rádi temnější melodie, hutnější beaty, tak je tohle právě pro vás. Zatímco mixy od Vegy jsou více melodičtější, tak Anané je více techy a tribal. Ukázku celého EP si můžete poslechnout níže a pokud se vám nějaký track zalíbí, tak si ho můžete koupit třeba na beatportu, kde je toto EP k dostání.