Kdo by neměl rád Marvel? Tyto filmy si získaly miliony fanoušků po celém světě i přes to, že nejsou komiksovými nadšenci nebo maniaky. A není také divu, protože si v nich vybere každý podle svého gusta. Je libo komedii, akční, dobrodružný, fantasy, drama nebo sci-fi? Žádný problém. A co takhle nějaké sexy samce v podobě Thora či charismatické hrdiny v podání Tonyho Starka, co, dámy?

Zatímco se kina ještě pořádně nevzpamatovala z Avengers: Infinity War, přichází do nich další marvelovský snímek, a sice pokračování veleúspěšného filmu Deadpool, kde se hlavní role zhostil Ryan Reynolds. A jak už to tak bývá, tak ani v tomto pokračování nebudou chybět pořádné pecky (tentokrát myslíme ty hudební). Stejně tak, jako film, i jeho soundtrack je velice rozmanitý a ukrývá takové interprety, jako například Céline Dion, Cher, Eminema či Eda Sheerana.

Ovšem to bychom nebyly my, EDM nadšenci, kteří by se nezajímali o trochu jiné hudební umělce v tomto snímku. Zároveň nás velice těší, že se dokázalo spojit něco, co naprosto milujeme, s něčím, co naprosto zbožňujeme! Takže dost řečí a zde si poslechněte tracky od světových DJs, které vás budou zanedlouho doprovázet v kině při filmu Deadpool 2.

Zdroj: youredm.com, youtube.com, spotify.com,