Dubstepový král přezdívaný Skrillex čelil poslední roky nepříjemné soudní tahanici, která byla nyní ukončena částkou 4,5 milionu dolarů.

Celá kauza započala roku 2012, kdy Skrillex na jedné ze svých show skočil do davu a zranil zde jednu fanynku. Jennifer utrpěla zranění, které ji několik dnů poté způsobilo vzácnou mrtvici. Po dvou letech se pak žena rozhodla podat žalobu, která nyní skončila s výrokem, že ji musí odškodnit celkem 4,5 miliony dolarů. Ve svém usnesení porota rozhodla, že 675 tisíc odečtou fanynce za její nedbalost, Skrillex a jeho společnost musí zaplatit 3,4 milionu dolarů a zbylých 450 tisíc bude ponecháno Belasco Entertainment Theater, kde se akce uskutečnila.

Umělec se k celé kauze vyjádřil takto: „Není pro mě nic důležitějšího, než moji fanoušci a jejich bezpečnost na mých show. Chci, aby se bavili a užívali si hudbu. I přes to, že jsem zklamán rozhodnutím poroty, jsem rád, že tento proces už skončil. Těším se na to, že se nyní opět vrátím do práce a budu produkovat novou hudbu.

Zdroj: youtube.com, mixmag.net