1001 tracklist je celosvětově populární stránka, kde se zobrazuje výpis skladeb, které DJs hrají ve svých setech. Je tedy jasným ukazatelem toho, kteří producenti jsou na světové scéně těmi „nejhranějšími“. A jako začátkem každého roku, nemůže ani letos chybět shrnutí toho minulého. Kdo se tedy stal nejhranějším producentem roku 2017?

Skrillex – bez diskuze jeden z nejlepších mužů za mixážním pultem vděčí za své vítězství hlavně tracku Purple Lamborghini, který se stal opravdovým fenoménem (na youtube více jak 315 miliónů zhlédnutí). Druhé místo obsadil Don Diablo, ten sype jeden singl za druhým a má velkou fanouškovskou základnu. Na třetím místě skončil švédský Axwell, kterého vynesla nahoru skladba Barricade. Čtvrtý Diplo, pátý Hardwell a na šestém místě Brohug. Ti měli hodně silný rok, protože jejich produkce přitahovala hodně lidí i na populárním portálu beatport (psali jsme zde).

Do první desítky se dostal ještě švýcarský EDX, legendární Tiësto či groove master Kryder. Na kompletní seznam se můžete podívat ZDE.