Světově uznávaný DJ a producent Skrillex, oslavil 16. ledna své 35. narozeniny a v ten den bylo kolem jeho twitteru hodně živo. Sonny John Moore (jak zní jeho občanské jméno), prozradil, proč byl rok 2022 nejtěžším rokem jeho života a že si musel udělat čas, aby se zaměřil na své duševní zdraví a pohodu.

V několika tweetech zmiňuje zrušení svých vystoupení na festivalech Movement a Sunset, kdy se obecně předpokládalo, že nevystoupil z důvodu práce na své nové desce. Skrillex však prozradil, že ve skutečnosti veškerou svou práci a své projekty uložil „k ledu“ a věnoval se jen sám sobě.

Mimo jiné se duševně vyrovnával i se smrtí své matky, která sice zemřela před pár lety, kdy byl Skrillex na turné, ale svůj žal stále dokola utápěl v alkoholu a vnitřně se s tím nikdy nesrovnal. Nyní však Sonny tweetuje o tom, že našel nový vnitřní klid a podařilo se mu dát se dohromady.

V komentářích se okamžitě rozjela vlna podpory a velká spousta lidí mu poděkovala za upřímnost. Nyní to vypadá, že Skrillex je připravený se na plno věnovat hudbě a zase vystupovat jako dřív.