✪ PÁTEK / FRIDAY 10/10 – HM 1ST ANNIVERSARY ✪
Special Guest: Philippe Lemot (DE / KÖLN)
DJs: DJ TiGi, Matamar, GIACOMO, Jesper
Vstupné: Muži – 280 Kč, Ženy do 23:00 zdarma a poté 150 Kč

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/594857693957172/

Oficiální tisková zpráva:

Přední český portál informující o housové hudbě oslaví své první výročí v oblacích Prahy. housemagazine.cz si za krátkou dobu své existence vybudoval prestižní postavení a jeho obliba mezi partypeople neustále roste, což dokazují i čísla jeho čtenosti. Kromě zajímavých článků, drbů a reportů ze světa elektronické taneční hudby přináší i jednou za 14 dní svou rezidentní noc v pražském klubu Duplex, kam si DJ TiGi zve své hosty. A protože začátkem října bude housemagazine.cz slavit své první narozeniny, tak jsme se rozhodli uspořádat speciální párty s hvězdným obsazením.

Jako exkluzivní host vystoupí německý DJ a producent >>> Phillipe Lemot <<<. Ten kromě toho, že vystupoval například vedle Fedde Le Granda, má na svědomí i hitovku „Meamoro“, se kterou šel rovnou do TOP30 německých Dance Charts a která se dočkala podpory od velkých jmen.

Vedle něj se pak představí aktuálně nejobsazovanější dvojice Matamar, která úspěšně čeří vody české taneční scény. Letos nechyběli ani na legendárním festivalu Mácháč a v brněnském Bobycentru střídali na pódiu samotného Paula van Dyka před několikatisícovým publikem.

Chybět pochopitelně nebude ani rezidentní DJ TiGi, který na zmíněných webovkách prezentuje svůj vlastní podcast a své energické sety, které jsou kombinací melodického a bouncového stylu a dokáží roztančit nejedny střevíce na tanečním parketě.

Giacomo je další do party DJů, kteří budou úřadovat za mixážním pultem. Pokud je Vám to jméno povědomé, tak věřte, že tohohle pána můžete slýchávat na vlnách Dance Radia v pořadu Duplex Vibe či na středeční rezidentní noci ve stejnojmenném klubu.

Posledním a neméně důležitým článkem je i druhý z dvojice rezidentních DJs – Jesper. Ten k nám přijede až z východní Moravy, aby nám ukázal pořádný SIZE sound a rozbalil to v melodickém tempu, které prezentuje jeho osobitý styl.

Pokud jste tyhle vyčerpávající informace dočetli až sem, tak Vám gratuluji, protože tyhle PR kecy většinou nikoho nebaví. Důležité je, že 10. října se uvidíme v pražském klubu Duplex a zalítáme si v oblacích Prahy. Bude to oslavou nejen našich narozenin, ale také housové hudby jako takové.

Díky za pozornost